imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Polska upodlona pozorami niepodległości

ajw

Strona główna &gt Polska &gt Polska upodlona pozorami niepodległości Polska upodlona pozorami niepodległości AdRo203 Polska

Jak zapomnieć , że najprostszym sposobem zniewolenia Polski jest przejęcie pełnej kontroli nad jej władzami? To proste. Stwórzmy huczne święto dla gawiedzi !

Polska upodlona pozorami niepodległości.

Wystarczy stworzyć historię od nowa od stu lat, historię bez Chrystusa , popartą etosem zdemoralizowanych idoli , pierwowzorów Bolka i rzekomej siły militarnej.

Wmawianie Polakom wybicia się na niepodległość utożsamiane z powstaniem nowego Państwa , nowego ładu na ziemiach polskich jest też dowodem wielkiego sukcesu Ducha Czasu i jego świty zasiadającej w szyderczej loży kreatorów nowej rzeczywistości.

Dzisiaj gdy Duch Czasu ogłasza koniec historii wmawia się biednym Polakom nowe pojęcia, wmawia nam się stuletnie państwo , wmawia nam się nowy byt nowy ład i nowych idoli.

Polska po rzekomym odzyskaniu niepodległości stała się państwem podległym nowemu dyktatowi kulturowemu , została zdewastowana moralnie , władzę nad Polakami przejęli wszelkiej maści wolnościowcy. Uwolnili Polaków od moralności rozprawiając się bezwzględnie z wszystkim co stanowiło chrześcijańską tożsamość Polski.

Dzisiaj datę przesytu, przesady , obłędu (11.11.) mamy czcić jak najświętszą godzinę zero mamy czcić jako wielkie dzieło na tej ziemi. Oto teraz jesteśmy nowym narodem nie tysiącletnim chrześcijańskim ale od chrześcijańskiej myśli zupełnie wyzwolonym, jakimś tworem pozaborowym. Możemy więc zapomnieć o owocach zapomnieć o drugiej wojnie i okupacji niemieckiej , wkorzenić pamięć o okupacji sowieckiej , zapomnieć , że drugi już raz w historii ku dewastacji naszymi losami pokierował „okrągły stół”. Stuletni wolnościowcy dziękują więc pomnikami, uroczyście Lechowi Kaczyńskiemu , że zadecydował o naszej podległości , że podpisał traktat lisboński tworząc bestię eurokraci.

Nie każdy dobrze to zrozumie, że nie możemy wierzyć władzy i to od bardzo, bardzo dawna. Ale jak to się stało, że Polska w ogóle straciła niepodległość ?Czy ją straciła? NIE ! Polska oddała swoją wolność. Wszystkie traktaty rozbiorowe zostały zatwierdzone i podpisane przez najwyższe władze Polski. Ich gwarantem był właśnie król ,monarcha i jego liczna świta opłacanych z za granicy konfidentów zasiadających w sejmie.

Eureka zaborców czyli hokus pokus , stoliczku nakryj się i złota kura w jednym.

Ta gra na ziemiach polskich rozgrywa się z powodzeniem od blisko 250 lat i działa bez zarzutu do dnia dzisiejszego. O ile oczywiście nikt nie stara się jej poprawić przyspieszyć patrz eksperyment – Hitler i III Rzesza. Rosjanie Od Stalina do Putina włącznie z powodzeniem 70 lat czerpali z tajemnicy kamienia filozoficznego zamieniając Polskę w złoty interes.

Jak brzmi sekret ? Tajemnica to zagranica , która niegdyś dała władzę królowi Stanisławowi Augustowi, dyktaturze PRL, później znaleźli się sponsorzy dla okrągłostołowych konfidentów. Torcik władzy z Niemiec dla konfidenta Oskara. Torcik władzy z Rosji otrzymał Litwin Kotunio , dzisiaj wprost z Izraela i USA przyszedł do nas wielki strateg z jego hasłem Partia i Socjalizm a w tle oczywiście opozycja czyli nasza luksusowa ulicznica i jej sponsorka zagranica ( Berlin i Bruksela).

Czy jest co świętować ? Polacy mieli okazję zauważenia , że stuletnia niepodległość to podstępny mit , że odcina nas od rzeczywistych wartości . Oto skutecznie wdrożono sposób jak w Polakach zapomnieć o tysiącletniej wielkości Polski rycerskiej, chrześcijańskiej, zapewniającej wolność i gwarantującej bezpieczeństwo zarówno swoim mieszkańcom jak i całej Europie? Po niemiecku jak to oni mówią „zapomnieć na śmierć”

Wyszukaj różnicę czyli skąd my to znamy

Historia lubi się powtarzać.

https://pl.wikipedia.org/wiki/I_rozbiór_Polski#Propaganda_rozbiorowa

Za: http://avepatria.neon24.pl/post/146335,polska-upodlona-pozorami-niepodleglosci

Data publikacji: 11.11.2018


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment