imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Polska na tle europejskiego teatru zmagań

a3-1-1200x630

Strona główna &gt Polska &gt Polska na tle europejskiego teatru zmagań Polska na tle europejskiego teatru zmagań Ogarek Polska 0

Na obecnym etapie proces rozkładu struktur Zachodu, obok wielu innych symptomów, charakteryzuje się degeneracją zarówno instytucji państwowych, jak i międzynarodowych. Niekiedy przyjmuje to formy groteskowe, jak przykładowo zakaz zakupu przez obywateli Korei Północnej, „rekreacyjnego sprzętu sportowego”, ze względu na objęcie go sankcjami ONZ, co zmusza reprezentantów tego kraju występować na obecnych zimowych igrzyskach z wypożyczonymi kijami hokejowymi.[i]

Jednak w większości przypadków rezultaty degrengolady mają tragiczny wymiar. Najlepiej obrazuje to sytuacja w Syrii, gdzie wszyscy walczą ze wszystkimi. Amerykański sojusznik w NATO, Turcja walczy z kurdyjską milicją wspieraną i uzbrojoną przez Pentagon, w szeregach której znajdują się amerykańscy żołnierze przebrani za Kurdów. Turcy wykorzystują w tej walce w charakterze sojuszników, terrorystów wspieranych i zbrojonych przez CIA. Pomimo lokalnej współpracy z Rosją, na obszarze bliskiego wschodu, Turcja przekazała „umiarkowanym terrorystom” ręczne rakiety przeciwlotnicze, co umożliwiło im zestrzelenie samolotu wojskowego Federacji i zabicie pilota.[ii]

Izrael rozwścieczony niepowodzeniem swej regionalnej polityki bombarduje codziennie Damaszek, a wizytujący Kreml Bibi Netanyahu[iii] rozwścieczony brakiem spolegliwości gospodarzy wrzeszczy na przyjmujących go oficjeli.

Na dalekim wschodzie, południowokoreański wasal Stanów Zjednoczonych rozpoczyna dialog i współpracę ze swym północnym sąsiadem, wbrew stanowisku Waszyngtonu, który prze[iv] do konfliktu nuklearnego z Phenianem[v] .

W krajach bałtyckich antyrosyjska psychoza osiągnęła już takie rozmiary, że za nieopatrzny kontakt z natowskimi okupantami można dostać 15 lat więzienia[vi]. W końcu jeśli agentem Putina jest sam Donald Trump, to czemu nie może nim być zwykły obywatel „pribałtyki”? Déjà vu[vii] ze stalinowskim okresem żydokomuny wydaje się być oczywiste. W końcu twórcami żydokomuny, jak i żydoglobalizmu jest to samo żmijowe plemię.

Równolegle do degrengolady zachodnich struktur postępuje zidiocenie[viii] jego obywateli. Zachodnie „media głównego nurtu” tłoczą do przestrzeni pomózgowych swych odbiorców totalne kłamstwo propagandowe 24 /7/365 w roku. Przy czym, w porównaniu doń, konfabulacje okresu komunistycznego wydają się być nieśmiałym retuszem rzeczywistości.

Amerykański prokurator federalny Joe DiGenova autorytatywnie stwierdził[ix], że „ wysocy urzędnicy ministerstwa sprawiedliwości USA (DOJ) próbowali oskarżyć Trumpa o współpracę z Rosją, wiedząc doskonale, że jest to całkowicie niezgodne z prawdą”. Pomimo to, nawet po upublicznieniu oficjalnego raportu parlamentarnego potwierdzającego powyższą ocenę, sprostytuowane media zachodnie kontynuują russiagate[x][xi] i inne całkowicie wyssane z palca kampanie propagandowe. Powoduje to wzrost napięcia międzynarodowego i w połączeniu z agresywną działalnością USA i sojuszników z NATO zwiększa prawdopodobieństwo wojny nuklearnej z Rosją. Taką opinię prezentuje oficjalny monachijski raport o unijnym bezpieczeństwie[xii].

Opisana powyżej sytuacja ma jeszcze jeden wymiar, a mianowicie usuwa ostatecznie „demokratyczny woal” maskujący brutalny totalitaryzm zachodniego imperium zła. Jego rzeczywiści władcy i administrujący nim „politycy” coraz częściej uciekają się do gróźb użycia siły i bezczelnego szantażu. Najnowszym tego przykładem jest przygotowanie siłowego złamania oporu państw Grupy Wyszehradzkiej[xiii] w odniesieniu do unijnej polityki migracyjnej. Mówi o tym wyraźnie premier Orban w opublikowanym niedawno wystąpieniu telewizyjnym[xiv].

Tak więc również w Europie, w wymiarze zagranicznym i wewnętrznym, szykuje się siłowa konfrontacja, wojna i w najlepszym wypadku chaos. Wygląda na to, że jedynie Węgrzy przygotowują się na tą okoliczność.

Wbrew krzykliwej propagandzie medialnej, Polacy pozbawieni są w większości patriotyzmu niezbędnego do stawienia czoła nadchodzącej grozie. Od kilkuset już lat Naród nie był zdolny do wydania z siebie światowego formatu męża stanu, być może za wyjątkiem marginalizowanego Romana Dmowskiego[xv] , a elity składały się z głupców lub zdrajców, a dziś stanowią one kolonialną administrację okupacyjną, ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Wnioski z tego stanu rzeczy każdy może wyciągnąć sam.

Ignacy Nowopolski

[i] https://www.antiwar.com/blog/2018/02/07/un-sanctions-forbid-north-korea-hockey-players-getting-hockey-sticks/

[ii]https://news.antiwar.com/2018/02/08/turkey-not-us-may-have-supplied-syrian-kurds-missiles/

[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Netanyahu

[iv] https://news.antiwar.com/2018/02/08/us-south-korea-openly-disagree-on-north-korea-diplomacy/

[v] http://mowimyjak.se.pl/newsy/fakty/pjongjang-czy-phenian-ktora-nazwa-stolicy-korei-pn-jest-poprawna,22_54644.html

[vi] https://pl.sputniknews.com/opinie/201802077296366-Sputnik-miodowe-pulapki-dlaczego-zolnierze-NATO-boja-sie-pieknych-Rosjanek/

[vii] https://en.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9j%C3%A0_vu

[viii] http://www.eutimes.net/2018/02/nordics-dropping-in-iq-becoming-as-dumb-as-rocks/

[ix] https://youtu.be/aa95jLxZfc4

[x] https://www.paulcraigroberts.org/2018/02/09/american-think-tanks-hired-purveyors-fake-news/

[xi] https://www.paulcraigroberts.org/2018/01/11/pcr-interviewed-russiagate-kvmr/

[xii] https://news.antiwar.com/2018/02/07/munich-report-eu-nato-face-growing-risk-of-inadvertent-russia-war/

[xiii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Wyszehradzka

[xiv] https://newswars.com/eu-threatens-force-against-countries-refusing-migrants

[xv] https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Dmowski

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/843250,polska-na-tle-europejskiego-teatru-zmagan

Opublikowano: 09.02.2018 18:17.

III RPNowopolskiNWO żydowska Synagoga SzatanaPiSUSA-UE imperium zła
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment