imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Polska elita rządząca chce przekazać 30% nieruchomości mieszkalnych ocalałym z Holokaustu

Strona główna > Polska > Polska elita rządząca chce przekazać 30% nieruchomości mieszkalnych ocalałym z Holokaustu Polska elita rządząca chce przekazać 30% nieruchomości mieszkalnych ocalałym z Holokaustu Jerzy Ulicki-Rek Polska, Wyróżnione 2

Paragraf 3 ustawy 447, o własności bezspadkowej, jest częścią, która ujawnia zamiary ustanowionego prawa. Zgodnie z obowiązującymi przepisami własność dziedziczna staje się własnością państwa. Po II wojnie światowej było wiele nieruchomości bez właścicieli (zarówno należących do Polaków, jak i Żydów) i od tego czasu jest sprzedawana.

Paragraf 3 ustawy 447, o własności bezspadkowej, jest częścią, która ujawnia zamiary ustanowionego prawa. Zgodnie z obowiązującymi przepisami własność dziedziczna staje się własnością państwa. Po II wojnie światowej było wiele nieruchomości bez właścicieli (zarówno należących do Polaków, jak i Żydów) i od tego czasu jest sprzedawana.

Prawo to może powodować spustoszenie w kraju, ponieważ zdecydowana większość Polaków ma własne domy. Nawet w stosunkowo kosmopolitycznej stolicy Warszawy 79% mieszkańców miast ma swoje domy i mieszkania.

Na mocy S447 każdy polski Żyd lub potomek wzmiankowanego polskiego Żyda może dochodzić roszczeń do nieruchomości uznanych za bezspadkowe i sprzedanych po wojnie. W ten sposób cała ziemia, która mogła być własnością Żydów przed 1939 r., zostanie przekazana diasporze globalnych Żydom. Jeśli to prawo zostanie wprowadzone w życie, około 30% warszawskich właścicieli domów będzie zmuszonych płacić „czynsz” przypadkowym Żydom, którzy twierdzą, że przeżyli Holokaust lub ich potomkom w Nowym Jorku i Tel Awiwie.

______________________________________________________________

Historia PiS (partii Prawo i Sprawiedliwość) jest prawie całkowicie nieznana poza Polską. W ostatnim roku komunizmu „rozmowy okrągłego stołu” odbyły się w Magdalence, małej wsi pod Warszawą, w 1989 roku.

Od tego czasu uczestnicy kontrolują Polskę, niezależnie od tego, czy są po prawej, czy po lewej. Wielu Polaków uważa, że spiskowali na tych rozmowach, aby w nieskończoność dzielić władzę nad krajem, wykluczając jednocześnie nacjonalistyczne partie prawicowe, takie jak Konfederacja.

Krążą plotki, że wielu z tych uczestników, w tym Kaczyńscy, są masonami, jednak w dużej mierze są to spekulacje.

Ważnymi uczestnikami Magdalenki są:

  • Adam Michnik (urodzony Aaron Schechter) – prawicowo-liberalny Żyd, brat komunistycznego mordercy Stefana Michnika. Ojciec Michnika był pierwszym sekretarzem Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy.
  • Tadeusz Mazowiecki – Pierwszy premier Polski po upadku komunizmu. Był odpowiedzialny za eksmisję karmelitanek z Auschwitz na polecenie prezydenta Światowego Kongresu Żydowskiego Edgara Bronfmana. Jego przywództwo było tak katastrofalne, że otrzymał tylko 18% w swojej próbie ponownego wyboru. Uważa się w Polsce, że ma żydowskie pochodzenie, chociaż nigdy się do tego nie przyznał.
  • Lech Wałęsa – Prezydent Polski w latach 1990-1995. Okazuje się, że zdobywca Nagrody Nobla, oportunista, znany z „Solidarności”, był informatorem komunistycznym.
  • Aleksander Kwaśniewski – Prezydent RP w latach 1995-2005. Założył Sojusz Lewicy Demokratycznej. Odegrał ważną rolę w wciągnięciu Polski w wojnę w Iraku, mimo że jest ona niezwykle niepopularna. On również był na liście płac tajnej policji w latach komunistycznych.
  • Leszek Cezary Miller – Premier Polski od 2001 do 2004 r. Krypto-żydowski przywódca Sojuszu Lewicy Demokratycznej od 1999 do 2004 r. I ponownie od 2011 do 2016 r.
    Lech Kaczyński – założył PiS w 2001 r. Był Prezydentem RP od 2005 r. Do swojej śmierci w Smoleńsku w 2010 r.
  • Jarosław Kaczyński – Kolejny założyciel PiS. Jarosław jest obecnym liderem PiS i siłą napędową tronu.

Ta grupa karierowiczów i gangsterów, sponsorowana przez Waszyngton i Brukselę, trzymała żelazny uścisk we współczesnej polskiej polityce od czasu upadku żelaznej kurtyny.

S447: Atak na naród polski

Z przedwojennej populacji wynoszącej 3,2 miliona twierdzi się, że w czasie II wojny światowej zginęło 3 miliony Żydów polskich. Dla 1,2 miliona polskich Żydów i ich potomków mieszkających w samym Izraelu rośnie elitarna zgoda co do tego, że mają prawo do części Polski, którą, jak twierdzą, mieli ich przodkowie.

Przed II wojną światową Żydzi posiadali najcenniejsze nieruchomości w centrach dużych miast, a Polacy koncentrowali się na obszarach wiejskich. Warszawa stanowiła 30% Żydów, Białystok 42%, Tarnów 50%, Grodno 50%. Oświęcim, miejsce austriackich koszar wojskowych, które później stały się Auschwitz, był w 50% żydowski.

W tym kontekście możemy zacząć rozumieć historyczne napięcie między Polakami a Żydami. Polski strach przed żydowskim podbojem, „Judeo Polonia”, jest częścią naszej pamięci narodowej. Na przykład „Rok 3333 lub Incredible Dream” to 200-letnia polska książka przedstawiająca dystopijną przyszłość, w której Polska jest całkowicie zdominowana przez Żydów. Teodor Jeske-Choiński wyraził nasz strach w swojej powieści fikcyjnej z 1912 roku, wcielonej w scenę w powieści, w której postać żydowska stwierdza:

„Jeśli nie pozwolicie nam ustanowić„ państwa judeo-polonii ”i narodu„ judeo-polskiego, ludzie, „udusimy was!”

Przez lata wyczuwaliśmy, że Żydzi użyją supermocarstwa, aby to osiągnąć, w tamtych czasach myśleliśmy, że to Niemcy.

Jak się okazało, nie był to bezpodstawny strach, ale to nie Niemcy byli wykorzystani do osiągnięcia tego celu. Żydowski komunizm, który nazywamy Żydokomuną, wprowadził żydowską dyktaturę nad Polską. Podczas inwazji sowieckiej wielu Żydów pomogło Armii Czerwonej i popełniło liczne okrucieństwa. Dziś międzynarodowe żydostwo porzuciło komunizm dla światowego kapitalizmu i wykorzystuje Amerykę Donalda Trumpa, aby nas „udusić”. Wybraną bronią jest S447 (Sprawiedliwość dla ocalałych dziś) (JUST), która jest największym zagrożeniem egzystencjalnym dla Polski w najnowszej pamięci.

Syjonistyczna bigoteria rasowa za S447 została zapowiedziana przez Izraela Singera Światowego Kongresu Żydów w 1996 roku:

„Ponad 3 miliony Żydów zmarło w Polsce, a Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy. Będziemy ich nękać, dopóki Polska nie zostanie ponownie pokryta lodem. Jeśli Polska nie spełni żydowskich żądań, zostanie publicznie upokorzona i zaatakowana na arenie międzynarodowej. – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów ”

Paragraf 3 ustawy 447, o własności bezspadkowej, jest częścią, która ujawnia zamiary ustanowionego prawa. Zgodnie z obowiązującymi przepisami własność dziedziczna staje się własnością państwa. Po II wojnie światowej było wiele nieruchomości bez właścicieli (zarówno należących do Polaków, jak i Żydów) i od tego czasu jest sprzedawana. Prawo to może powodować spustoszenie w kraju, ponieważ zdecydowana większość Polaków ma własne domy. Nawet w stosunkowo kosmopolitycznej stolicy Warszawy 79% mieszkańców miast ma swoje domy i mieszkania.

Na mocy S447 każdy polski Żyd lub potomek wzmiankowanego polskiego Żyda może dochodzić roszczeń do nieruchomości uznanych za bezspadkowe i sprzedanych po wojnie. W ten sposób cała ziemia, która mogła być własnością Żydów przed 1939 r., zostanie przekazana diasporze globalnych Żydom. Jeśli to prawo zostanie wprowadzone w życie, około 30% warszawskich właścicieli domów będzie zmuszonych płacić „czynsz” przypadkowym Żydom, którzy twierdzą, że przeżyli Holokaust lub ich potomkom w Nowym Jorku i Tel Awiwie.

To obciążenie finansowe zniszczy już z trudem borykające się polskie rodziny. Rozpoczęto wściekłą debatę. Aspektem prawnym po polskiej stronie tej historii jest to, że własność dziedziczna, bez względu na to, do kogo należy, powinna być przekazana państwu, a nie Żydom, którzy nie są nawet obywatelami polskimi. Polska ma normalny i sprawiedliwy proces sądowy dotyczący zwrotu mienia. Jeśli ktokolwiek, w tym zagraniczni Żydzi, może faktycznie udowodnić, że ich własność została bezprawnie im odebrana, istnieje proces sądowy w celu jej odzyskania.

Naród polski jest świadomy tego, co się właściwie dzieje: palestynizacja na naszych ziemiach.

Nacisk ze strony rządu USA jest jedynym powodem, dla którego to prawo jest nawet rozważane. Podczas gdy Donald Trump w swoich przemówieniach apeluje do Zachodu i polskiego patriotyzmu, działania jego rządu mówią coś zupełnie innego. W lutym ubiegłego roku sekretarz stanu USA Mike Pompeo zażądał od polskiego państwa uchwalenia tej ustawy. W sierpniu ubiegłego roku amerykański kongres wezwał do zwiększenia presji na państwo polskie, aby przeforsować S447.

Rola PiS

Ostatnie działania PiS postawiły Polskę na krawędzi. Trudno wymyślić coś bardziej niepopularnego w Polsce niż S447. PiS nie chce nas bronić w tej kwestii ze Stanami Zjednoczonymi, nawet gdy podpisuje naszą suwerenność „paktem obronnym”, który znacznie zwiększy i tak już znaczącą obecność wojsk amerykańskich w Polsce.

15 maja 2019 r. PiS usunął z porządku obrad Sejmu projekt ustawy o zablokowaniu S.477. Poseł Tomasz Rzymkowski zauważył:

„To już nie jest Sejm, to już Kneset … najprawdopodobniej był telefon z Tel Awiwu, który wyraźnie nakazał wycofanie tego projektu.”

Konfederacja zorganizowała w ten weekend protest w Warszawie. Georgette Mosbacher, amerykańska ambasador w Polsce, zareagowała furią na te protesty, ten sam ambasador wywołał oburzenie, szydząc z Polski z życzeniami „szczęśliwej Paschy” podczas Wielkanocy. W lepszych czasach zostałaby poproszona o wyjazd.

Polskie media są winne współuczestnictwa, próbując przekonać obywateli do zaakceptowania niepojętego ataku na ich prawa, nazywając ich rosyjskimi agentami. Michał Rachoń, redaktor naczelny PiS TVP Info i Polskiego Radia, powiedział ostatnio:

„Jedynym celem spowodowania tego sporu w sensie politycznym było wywołanie rzekomego antysemityzmu w Polsce w celu osłabienia możliwości podjęcia decyzji o rozmieszczeniu amerykańskiego wojsko. Jak widzimy, nie powiodło się, więc myślę, że to była tylko jedna dość duża i znacząca operacja Federacji Rosyjskiej. ”

REPORT THIS AD

Plutokraci i Stany Zjednoczone uważają, że są na skraju kradzieży polskiej ziemi, wszystko na korzyść Żyda. Jak wiele razy jeszcze w naszej historii będziemy ‚na skraju’.

***

Paul Mieczysław; 4 grudnia 2019

Tłum. M.Jasińska

Za; https://twitter.com/HenryMakow/status/1202353213627928576

Za; https://russia-insider.com/en/polands-ruling-elite-want-hand-over-30-residential-property-holocaust-survivors

Zobacz:

Za: https://forumemjot.wordpress.com/2019/12/05/polska-elita-rzadzaca-chce-przekazac-30-nieruchomosci-mieszkalnej-ocalalym-z-holokaustu/#more-70925

5.12.2019

Jerzy Ulicki-Rek

https://www.polskawalczaca.com/

judeomasońska likwidacja narodu polskiegolikwidacja PolskiNWO żydowska Synagoga SzatanaPiSPOPolska neokolonią syjonizmuspisek w Magdalenceustawa 447
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment