imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Polsat Hit Festiwal 2024 wygrywa weekend. Rekordowe wyniki

5wycgiituuzhf9qrxuov4b1qqvbdy445.pngPolsat liderem oglądalności w trakcie festiwalowych wieczorów. Największe udziały uzyskała sobotnia część “Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater” (prawie 15 proc. udziałów), świetny wynik miał koncert diamentowy – 14 proc. udziałów – (m.in. z Majką Jeżowską), a w piątek ponad 1,4 mln widzów obejrzało Radiowy Przebój Roku. Średnio festiwal oglądało 1,2 mln widzów, a udziały to prawie 13 proc. 

Ulubieńcy publiczności, wzruszające jubileusze i mnóstwo niespodzianek. Przez dwa dni Sopot był najbardziej rozśpiewanym i roztańczonym miejscem w Polsce. Celebrowaliśmy rocznice: zespołu Golec uOrkestra, Andrzeja Piasecznego, Danzela i Majki Jeżowskiej, która kolejny raz udowodniła, że publiczność ją kocha.

 

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek: Polsat? Powrót moich marzeń!

 

Były ogromne emocje i wspaniała zabawa. Koncerty prowadzili niezawodni gospodarze: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Rock i Maciej Dowbor. Do ich grona dołączyła także Katarzyna Cichopek, która wróciła do rodziny Polsatu.

Polsat Hit Festiwal 2024. Ponad milionowa widownia

Bawiliśmy się przy największych radiowych hitach, szaleliśmy razem z debiutantami Polsatu, a także z tymi, których płyty pokryły się diamentem. W piątkowy wieczór obejrzało nas ponad 1,2 mln Polaków. Polsat był liderem oglądalności zarówno w grupie wiekowej 16-59, osiągając wynik 12,5 proc. jak i w grupie 4+ z wynikiem 12,6 proc.

 

ZOBACZ: „Koncert Diamentowy” na Polsat Hit Festiwal 2024. Wideo!

 

W sobotę z Polsatem bawiło się niemal 1,1 mln widzów, co przełożyło się na wynik 13 proc. w grupie 16-59 i 12,3 proc. w grupie 4+. Koncert “Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater” osiągnął najlepszy wynik – aż 14,8 proc. w grupie 16-59.

Sukces projektu “WODECKI/PATER”

Projekt “WODECKI/PATER” powstał niegdyś na potrzeby festiwali: Wodecki Twist i Męskiego Grania. Popularność przedsięwzięcia przerosła wszelkie oczekiwania i spotkała się z ogromnym uznaniem.

 

Całość zaowocowała wydaniem płyty i w konsekwencji koncertem Polsat Hit Festiwal. Jak się okazało, i tym razem projekt przyciągnął ogromną ilość fanów twórczości Zbigniewa Wodeckiego, który dzięki takim festiwalom pozostanie na zawsze w naszych sercach.

 

Dziękujemy Wam za te dwa wspólnie spędzone wieczory pełne emocji, wzruszeń, wspaniałej muzyki i cudownej energii. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym niezapomnianym festiwalu Polsatu w Sopocie!

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment