imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Polanica-Zdrój: Zatrzymano ojca, który miał przez lata gwałcić swoją córkę

vfddn42hiua2xke6q6m1tg2de5maio36.jpg


Mieszkaniec Polanicy-Zdroju (woj. dolnośląskie) został zatrzymany na gorącym uczynku, gdy wykorzystywał seksualnie swoją córkę. Do gwałtów miało dochodzić na przestrzeni kilku lat. Ponad 40-letni mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.

Zawiadomienie o nadużyciach seksualnych złożył chłopak poszkodowanej. Gdy policja dotarła na miejsce, złapała 40-kilkuletniego ojca dziewczyny na gorącym uczynku. Mężczyznę zatrzymano 1 października. Następnie został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące gwałtów. 

 

ZOBACZ: “Interwencja”. Córka oskarżyła ją o gwałt i wpędziła do aresztu. Są badania wariografem

 

Jak przekazała polsatnews.pl Joanna Pera-Lechocińska z Prokuratury Rejonowej w Kłodzku, ojciec miał zmuszać córkę do stosunków seksualnych od 2016 roku. Wówczas poszkodowana miała mniej niż 15 lat, obecnie jest już osobą dorosłą, jednak jej dokładny wiek nie został ujawniony.

Podejrzany miał już na koncie podobne przestępstwa

Według informacji przekazanych przez śledczych, podejrzany częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów. Może mu grozić od trzech do 20 lat więzienia. 4 października sąd przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące. W sprawie trwają czynności procesowe.

 

Ponad 40-letni mężczyzna popełniał przestępstwa na tle seksualnym także w przeszłości. Ma za sobą pobyt w więzieniu. Jako recydywiście będzie mu grozić dłuższa odsiadka. 

 

arż/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment