imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Pojechali taksówką z Polski do Włoch. Zaginieni nastolatkowie odnalezieni w Rzymie

c5xaxt3tnc163o9vp924ift9ry4xg4xs.png


Policja odnalazła parę nastolatków z woj. kujawsko-pomorskiego, którzy zaginęli 10 maja. 14-letnia Nicole i 16-letni Łukasz ukrywali się w Rzymie. Według medialnych doniesień para dostała się z Polski do stolicy Włoch taksówką. Za kurs zapłacili 12 tys. złotych.

10 maja policja z Bydgoszczy poinformowała o zaginięciu dwójki nastolatków. Istniało podejrzenie, że 14-latka z Bydgoszczy i 16-latek z Osielska uciekli z domu. Za zaginionymi wystawiono żółtą notę Interpolu.

 

ZOBACZ: Zaginięcie Madeleine McCann. Brytyjska policja kończy śledztwo

 

Rozpoczęły się poszukiwania zaginionej pary. Nastolatków odnaleziono po blisko trzech tygodniach. Jak się okazało nie przebywali w Polsce.

12 tys. złotych za kurs do Włoch

– 14-letnia Nicole i 16-letni Łukasz zostali odnalezieni 31 maja w stolicy Włoch. Było to możliwe dzięki współpracy polskiej i włoskiej policji – poinformowała kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

 

ZOBACZ: USA. Kim była “Little Miss Nobody”? Po 60 latach odkryto tożsamość dziewczynki

 

Jak ustalił “Super Express”, nastolatkowe udali się do Rzymu taksówką. Kurs miał kosztować ok. 12 tys. zł. Po dotarciu do stolicy Włoch młodzi ludzie mieli wynająć apartament, w którym doba kosztuje 1,5 tys. dolarów. 

 

Ponieważ ucieczka z domu nie jest przestępstwem, póki co nie wiadomo, czy sprawą wyjazdu do Włoch zajmie się sąd rodzinny. 

dk/grz/Polsatnews.pl/”Express Bydgoski”

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment