imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Podróżował w bagażniku “dla żartu”. 17-latek w ciężkim stanie

7i934trvq826at1ozu64f1atbqjucae3.jpg


17-latek z poważnymi obrażeniami ciała jest w szpitalu, po tym jak samochód kierowany przez jego kolegę uderzył w drzewo w powiecie opoczyńskim (woj. łódzkie). Jak ustalili policjanci, 17-latek “dla żartów” podróżował w bagażniku seata – poinformowała w czwartek asp. szt. Barbara Stępień z opoczyńskiej policji.

Do groźnego wypadku doszło w gminie Sławno w opowiecie opoczyńskim (Łódzkie). Poważnie ranny został podróżujący w bagażniku auta 17-latek.

 

ZOBACZ: “Przekombinowany transport”. Jeden koniec desek na asfalcie, drugi w otwartym bagażniku [ZDJĘCIA]

 

– Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 18-letni kierowca seata nie dostosował prędkości do trudnych warunków drogowych, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo – relacjonowała asp. szt. Barbara Stępień dodając, że z kierowcą podróżowało jego dwóch kolegów w wieku 17 i 18 lat.

 

Dobrowolnie wsiadł do bagażnika

 

Młodszy z chłopców – jak wyjaśniła aspirant Stępień – dobrowolnie wsiadł do bagażnika seata i w takich warunkach zgodził się na wspólną podróż.

 

“Niestety w wyniku silnego uderzenia, nastolatek wypadł z bagażnika samochodu. Chłopak został poważnie ranny. Z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala” – podsumowała Stępień informując, że pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy.


msl/ PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment