imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Pod płaszczykiem walki z pandemią zabito w Polsce już ponad 50 tys. ludzi! – Wolna Polska – Wiadomości

41583_rycerz_miecz_tarcza-scaled.jpg


Halo! Pogotowie? Mój tata ma zawał! Przyjedźcie jak najszybciej!

Czy tata miał ostatnio robiony test na covid?

Nie, ale ma zawał, proszę przyjedźcie jak najszybciej.

W takim razie nie wiem, czy jakiś szpital zgodzi się go przyjąć.

Wysyłam karetkę, ale będą musieli szukać szpitala w innym mieście, u nas żaden szpital go nie przyjmie.

W ten sposób zamordowano w Polsce już kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Morduje się ich w białych rękawiczkach, zwyczajnie odmawiając im pomocy, zasłaniając się bezdusznymi procedurami, odwołując operacje, przerywając leczenie. Politycy codziennie straszą nas rzekomą pandemią, przywołując jako potwierdzenie swoich słów statystyki zachorowań i zgonów. To, czego nie mówią, to fakt, że ci ludzie umarli właśnie na skutek przepisów wprowadzonych przez rządzących. To właśnie uchwalone przez rząd szkodliwe restrykcje, całkowita blokada dostępu do służby zdrowia i forsowanie stosowania jedynie nieskutecznych i śmiertelnych dla pacjentów procedur „leczniczych” jest przyczyną tych zgonów. No, ale rządzący właśnie tego chcą, potrzebują tych ofiar, aby dalej napędzać karuzele strachu. Dzięki temu mogą kraść, zniewalać i rabować, reszta i tak nie ma dla nich żadnego znaczenia.

To właśnie dlatego blokują sprawdzone i skuteczne sposoby leczenia covida. To nic, że są już potwierdzone i opisane tysiące przypadków, kiedy amantydyna w ciągu kilku dni zwalczyła covid. Rządzący nie tylko nie nagłośnili tego faktu, jako wspaniały przełom w walce z wirusem, ale wręcz wprowadzili nowe przepisy, które prawie całkowicie zakazują sprzedaży tego leku, natomiast lekarzy, którzy dalej stosują tę terapię, straszy się konsekwencjami prawnymi.

Na samych oddziałach kowidowych wszystko zaplanowane zostało tak, aby umierało tam jak najwięcej ludzi. Poczynając od tego, że pacjenci, którzy tam trafiają, nie są leczeni na ich choroby przewlekłe. Poprzez to, że zatrudnia się tam wszystkich chętnych, w tym stomatologów i stażystów, czyli osoby bez wiedzy i kompetencji, aż do nakazu stosowania tylko drogich, nieskutecznych i zabójczych terapii „leczniczych”.

Ludzie po prostu mają chorować i umierać na covida i temu celowi podporządkowane zostało praktycznie wszystko. Musi tak być, bo rządzący mają jeszcze zobowiązania wobec koncernów farmaceutycznych, muszą nas wyszczepić, a przedwczesne zakończenie pandemii mogłoby pokrzyżować ich plany. Dlatego jeszcze przez co najmniej kilka miesięcy będziemy mordowani, zniewalani i zastraszani, a poziom propagandy i manipulacji będzie tylko narastał.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, to zapraszam do obejrzenia filmu, w którym omawiam poruszoną tu tematykę znacznie szerzej.

Depopulacja PolskiKowid


Source link

Leave a Comment