imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Po co PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów ?

Strona główna > Polska > Po co PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów ? Po co PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów ? Jacek Polska 0

Wicemarszałek polskiego Sejmu zaprasza do Polski banderowców.

Polska Straż Graniczna na granicy polsko – ukraińskiej, zatrzymała jednego z liderów skrajnie banderowskiej organizacji działającej na Ukrainie – UNA – UNSO, Igora Mazura.
Pan Mazur będąc skrajnym nacjonalistą, zdążył w swojej przeszłości walczyć po stronie samozwańczego kalifatu w Czeczenii przeciwko wojskom Federacji Rosyjskiej, za co jest ścigany międzynarodowym listem gończym wydanym przez Interpol na wniosek strony rosyjskiej.
Fakt zatrzymania nie spodobał się Ukraińcom, którzy wystosowali odpowiednie noty do Interpolu i odpowiednich władz w Polsce, wnoszące o zwolnienie banderowca.
Zanim zadam pytanie, które jest clou całej tej afery, powiem, że jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, Polska staje przed szansą, aby wykazać się dobrą wolą w stosunku do Rosji, co mogłoby zapoczątkować dwustronny dialog. Zatem strona Polska powinna przekazać Mazura stronie rosyjskiej, co z pewnością zostanie zapamiętane jako gest dobrej woli właśnie.
Wszyscy pamiętamy, że w poniedziałek 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Można zapytać zatem, po co Mazur przybył do Polski w przeddzień naszego święta? PiSiory, lewactwo i żydostwo powie, że aby wziąć udział w marszu organizowanym przez polskich narodowców. Taka teoria to jednak bzdura, gdy wskażemy, że ten banderowiec i bandyta przybył do Polski na osobiste zaproszenie pisowskiej wicemarszaĺek Sejmu, Beaty Mazurek.
Kto potrafi odpowiedzieć na pytanie, po co pani Mazurek w przeddzień Marszu Niepodległości zaprasza do Polski jednego z liderów skrajnie faszystowskiej, banderowskiej formacji zbrojnej UNA – UNSO?
W tym wszystkim zakładam, że nazwisko tego banderowca nie ma nic wspólnego z nazwiskiem pani wicemarszałek.
Stawiam tezę, że szykowano jakąś grubą prowokację, ale idioci z PiSu chyba nie wiedzieli, że Mazur jest ścigany przez Interpol.

Za: http://jantwardowski.neon24.pl/post/151516,po-co-pis-zaprasza-do-polski-banderowskich-bandytow

10.11.2019

Jacek farsa niepodległościIII RPkomedia patriotyzmulikwidacja narodu polskiegoobłuda PiSPartia interesów Syjonistycznych
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment