PlusLiga: GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja TV i stream online

W 13. kolejce PlusLigi GKS Katowice stanie naprzeciwko ekipy Ślepsk Malow Suwałki. Czy ekipa z Suwałk przerwie serię porażek? Transmisja meczu GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

GKS wygrał swoje ostatnie trzy ligowe starcia. Najpierw katowiczanie rozprawili się z ekipą Cuprum Lubin (3:2). Następnie zwyciężyli w meczu z zespołem Cerrad Enea Czarni Radom (3:0). Natomiast w poprzedniej kolejce wygrali z drużyną PSG Stal Nysa (3:1). Czy GKS będzie w stanie przedłużyć swoją serię zwycięstw?

Siatkarze klubu z Suwałk nie mogą pochwalić się takimi dobrymi wynikami. Ich ostatnie trzy mecze na poziomie PlusLigi zakończyły się porażkami. Polegli w starciach z drużynami: PSG Stal Nysa (2:3), Jastrzębski Węgiel (0:3) oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (0:3). Kibice klubu z województwa podlaskiego mają nadzieję, że ich ulubieńcy w nadchodzącym spotkaniu przerwą serię niepowodzeń.

Ostatnie starcie GKS – Ślepsk Malow zakończyło się triumfem katowiczan (3:1).

Transmisja meczu GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:30.