imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Plaga korupcji wokół bezpieczeństwa szczepionek. Tracey Watson

a-22-1200x630

Strona główna &gt Zdrowie &gt Plaga korupcji wokół bezpieczeństwa szczepionek. Tracey Watson Plaga korupcji wokół bezpieczeństwa szczepionek. Tracey Watson Ola Gordon Zdrowie

(Natural News) Poszukiwania w Google pytania „Czy szczepionki są bezpieczne?” wypluwają propagandę aprobowaną przez rządy świata i lekarzy. Organizacja Szczepię / I Vaccinate idealnie podsumowuje sposób myślenia tej grupy kiedy mówi: „Do czasu zaproponowania społeczeństwu szczepionki, bada się ją przez co najmniej 15-20 lat u tysięcy uczestników badania, przez tysiące naukowców, statystyków i lekarzy. Musi być konsensus. Setki badań medycznych na świecie wykazały, że szczepionki są bezpieczne dla przeważającej większości dzieci i dorosłych”.

Ale czy ta opinia naprawdę opiera się na konsensusie naukowym? Albo – czy to tylko propaganda głoszona przez skorumpowany przemysł farmaceutyczny / propaganda disseminated by a corrupt pharmaceutical industry przynosząca miliardy dolarów ze szczepionek rocznie? Analiza faktów o uczciwości wielkiej farmy jasno mówi, że oddanie im naszych dzieci do szczepienia jest zarówno ryzykowne jak i niebezpieczne.

Rządy dyktatury farmaceutycznej

Prawda jest taka, że żyjemy pod dyktaturą farmaceutyczną, która przekupuje prawodawców i lekarzy żeby wypluwali kłamstwa, a tym samym przerażali konsumentów by wybrali szczepionkę z obawy przed rozwinięciem się w większości łagodnych chorób.

Ulotka informacyjna o szczepionkach /A vaccine info sheet produced by the Colorado Coalition for Vaccine Choice (CCFVC) mówi, że wielka farma wykorzystała swoje „niewyobrażalne bogactwo” do kultywowania niezrównanego poziomu wpływu w mediach, tworzenie polityki rządu i bractwie lekarskim, tym samym ochrony swojego $33 mld rocznie przemysłu szczepionkowego.

Historia przemysłu farmaceutycznego jako całość pokazuje, że jego opiniom o bezpieczeństwie szczepionek nie można wierzyć. CCFVC mówi:

Przemysł farmaceutyczny jest największym oszustem federalnego rządu według False Claims Act / Uchwały o fałszywych roszczeniach. W ostatnich kilku latach firmy farmaceutyczne zgodziły się zapłacić ponad $13 mld by rozwiązać zarzut Departamentu Sprawiedliwości o oszukańcze praktyki marketingowe… Szczegółowe badanie nt. korupcji przemysłu farmaceutycznego autorstwa 16 naukowców z Harvardu wnioskuje, że „pewne praktyki skorumpowały badania naukowe, produkcję wiedzy medycznej, praktykę medycyny, bezpieczeństwo leków, i nadzór FDA nad sprzedażą leków”. W grudniu 2009 WHO ogłosiła na swoim portalu: „Korupcja w sektorze farmaceutycznym występuje na wszystkich etapach łańcucha lekowego, od badań i opracowania, do produkcji i reklamy”.

Pamiętajmy, że jest to ten sam przemysł, który przeprowadzał całe te „wnikliwe badania” potwierdzające bezpieczeństwo szczepionek.

Jednym z najbardziej rażących dowodów / one of the most glaring pieces of evidence potwierdzających, że szczepionki nie mogą być bezpieczne, jak uważa wielka farma, jest istnienie Office of Special Masters of the United States Courts of Federal Claims, powszechnie znanego jako „Sąd Szczepionkowy”.

Sąd Szczepionkowy utworzono w 1986 dla ochrony interesów wielkiej farmy, która była coraz częściej atakowana prawnie przez ludzi skrzywdzonych lub chorych po szczepionkach. Sąd Szczepionkowy rozstrzyga wiele spraw o których doniesiono do krajowego programu bezpieczeństwa szczepionek pn. Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS). Osoby mogą zgłaszać niepożądane reakcje po szczepionkach do systemu, i złożyć wniosek w tym Sądzie / can file a claim with the vaccine court.

Ale tu jest haczyk: ciężar dowodów spoczywa całkowicie na dotkniętej osobie, która musi bezspornie wykazać, że szczepionka wywołała chorobę czy szkodę. To może być bardzo trudne. Na przykład Sąd Szczepionkowy nie uznaje autyzmu jako kategorii prawnej, co oznacza, że dla rodziców którzy uważają, że ich dzieci stały się autystyczne po szczepionce, jest praktycznie niemożliwe potwierdzenie ich roszczeń.

I nawet jeśli Sąd orzeknie na rzecz pokrzywdzonego, to roszczenia wypłaca federalny podatek akcyzowy, automatycznie dodawany do kosztu każdej wyprodukowanej szczepionki. Co ciekawe, mimo że rząd federalny tak utrudnia jak możliwe ludziom wykazanie, że oni czy ich najbliżsi doznali krzywdy w jakiś sposób przez szczepionkę, to Krajowy Program Odszkodowań Poszczepiennych / National Vaccine Injury Compensation Program, z którego się je wypłaca, wypłacił już ponad $3 mld.

To zmusza do myślenia, prawda? Dowiedz się więcej tutaj: Vaccines.news.

https://www.naturalnews.com/2019-01-18-there-is-a-plague-of-corruption-surrounding-vaccine-safety.html

There is a plague of corruption surrounding vaccine safety

Tracey Watson – 18.01.2019

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment