imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

PKO BP Ekstraklasa: Kolejny przypadek COVID-19 w Śląsku. Co z meczem z Rakowem?

9saoq81v97tesj9w7waie2n1sabqc4w1.JPG


Grający w piłkarskiej ekstraklasie Śląsk Wrocław poinformował, że ostatnie badania na obecność COVID-19 dały wynik pozytywny u jednego z zawodników.

Grający w piłkarskiej ekstraklasie Śląsk Wrocław poinformował, że ostatnie badania na obecność COVID-19 dały wynik pozytywny u jednego z zawodników. Sobotni mecz z Rakowem Częstochowa nie jest zagrożony i zostanie rozegrany w wyznaczonym terminie.

„Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury i poinformował o tym przypadku Zespół Medyczny PZPN oraz służby sanitarno-epidemiologiczne. Piłkarz został natychmiast odizolowany, obecnie przebywa w domu, gdzie przechodzi kwarantannę. Drużyna zgodnie z planem przygotowuje się do meczu z Rakowem Częstochowa” – można przeczytać w specjalnym komunikacie opublikowanym przez Śląsk.

 

 

To nie pierwszy przypadek pozytywnego wyniku na obecność COVID-19 w ekipie ze stolicy Dolnego Śląska. Jeszcze przed startem sezonu

dwaj zawodnicy zarazili się koronawirusem, później choroba dopadała także członków sztabu szkoleniowego, a ostatnio przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała klub także poinformował o jednym przypadku.

 

Śląsk po 11 kolejkach zajmuje piąte miejsce w tabeli ekstraklasy i ma siedem punktów straty do prowadzącego Rakowa Częstochowa, z którym zmierzy się w sobotę o godz. 17.30.

KN, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment