imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

PiS zobowiązał się na piśmie do „promowania imigracji” i „walki z ksenofobią”! (List)

a2z

Strona główna &gt Polska &gt PiS zobowiązał się na piśmie do „promowania imigracji” i „walki z ksenofobią”! (List) PiS zobowiązał się na piśmie do „promowania imigracji” i „walki z ksenofobią”! (List) Ogarek Polska 1

Na oficjalnej stronie Komisji Europejskiej znalazłem informacje o Deklaracji Politycznej z Marrakeszu, która została podpisana przez ministra spraw zagranicznych RP 2 maja 2018 roku:

https://ec.europa.eu/home-affairs/news/marrakesh-political-declaration_en;https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf. Wynika z niej, że polski rząd zobowiązuje się do promowania zjawiska migracji z krajów afrykańskich do Europy: „Increased attention to the fight against xenophobia, racism and discrimination: the partners will undertake efforts to combat these phenomena, and to promote a balanced narrative on migration and diasporas, based on facts and highlighting their positive contribution to the development of societies in countries of origin, transit and destination”; „Objective 3: Promote regular migration and mobility, especially of young people and women, between Europe and North, West and Central Africa, and within these regions”. Czy moglibyście w jakiś sposób nagłośnić całą sprawę?

Pozdrawiam,
KR

Od Redaktora: Rząd PiS zobowiązał się i wykonuje – stąd taki tłum imigrantów w Warszawie i nie tylko. Ale że zobowiązali się na piśmie? Szok. Nagłaśniamy.

Źródło: https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=4402954620208019777#editor/target=post;postID=7137162864928180047

Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2018/09/nasz-news-szok-pis-zobowiaza-sie-na.html

Data publikacji: 1.09.2018

III RPinwazja obcych na PolskęPartia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmupolskojęzyczna syjono-żydomasoneria
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment