imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

PiS dyma metodą „na patriotę” – straszy Niemcami a daje Izraelowi

ar5

Strona główna &gt Polska &gt PiS dyma metodą „na patriotę” – straszy Niemcami a daje Izraelowi PiS dyma metodą „na patriotę” – straszy Niemcami a daje Izraelowi AdRo203 Polska

Pan Bulza na swoim FB przywołał bardzo istotną sprawę. Zamach na PLL LOT trwa od dawna. Wcześniej Tusk & Ska okrężną drogą próbował podstawić LOT Niemcom, a dzisiaj jak się okazuje żeby dobić targu z Izraelem trzeba było wykorzystać wyborczą farsą i skakaniem sobie do oczu podekscytowanego społeczeństwa. Sprawę załatwiono daleko zarówno od Polski jak i Izraela, aż w australijskim Sydney. Podpisano memorandum na rozpoczęcie współpracy PLL LOT z izraelskimi El Al. W polskich liniach podejmowanym przez zarząd decyzjom sprzeciwiają się pracownicy. Trwa strajk.

Zaostrzył się strajk w PLL LOT. Wczoraj prezes zwolnił dyscyplinarnie 67 pracowników.

4 czerwca 2018 r. PLL LOT i izraelskie linie lotnicze El Al podpisały w Sydney memorandum rozpoczynające współpracę przewoźników. W przyszłości ma ono doprowadzić do tzw. umowy code-share, na mocy której jedna linia lotnicza przewozi pasażerów z biletami wystawionymi przez inną linię.

To tak, jakby był jeden przewoźnik, bo jeżeli ktoś kupi bilet na izraelską linię El AL, to może polecieć linią PLL LOT. A co z rozliczeniem? Jedna z linii musi upaść. To chyba już się dzieje w PLL LOT.

Łukasz Bugajski w artykule „Jonny Daniels” pisał: „Jak podaje portal „Forward”, w jednym z ostatnich wystąpień telewizyjnych dla TVP, Daniels publicznie przyznaje, że faktycznie jest opłacany przez polski rząd. Fundusze trafiają do jego firmy public relations, JDPR, na zlecenie, i pochodzą z LOT-u, narodowej linii lotniczej należącej do rządu. – Pomagam budować wizerunek LOT-u za granicą”.

Łukasz Bugajski pyta: Czy PLL LOT wypłaca J. Danielsowi jakiekolwiek pieniądze? Jeżeli tak, tytułem czego? Jakie to są kwoty?

Pan Bulza nawołuje abyśmy nie dali zniszczyć PLL LOT. To jest jeden z ostatnich naszych bastionów.

Ryszard Jordan dorzuca do tematu, że obecny szef LOT-u wcześniej pracował w firmie kolejowej z kapitałem angielskim, no no tam to dopiero były zasady pracy rodem z kolonii, po jego odejściu niewiele się zmieniło.

Zauważono, że zła sytuacja ekonomiczna w PLL LOT nie powinna nikogo dziwić. Zarząd dziwnie dysponował funduszami. W czerwcu 2018 r. LOT współfinansował żydowską Celebrate Izrael Parade, która odbyła się w Nowym Jorku. Ciekawe. Czy któraś z parad polonijnych w Stanach Zjednoczonych jest dofinansowywana przez izraelskie linie lotnicze El Al?

Zygmunt Banaszak uważa, że sytuacja „jest zła” może sugerować jedynie chęć zbankrutowania LOT-u aby wykupić za grosze, sprywatyzować … Dopiero kilka dni temu leciałem – w jedną i drugą stronę samolot 747 był pełny… Ok 300 osób na pokładzie… – wpisał Pan Banaszak, i dodał za eng. Wiki…:

Obecnie polski rząd posiada 68% udziałów w LOT; Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. posiada 25%; pracownicy posiadają 6,93%. O prywatyzacji LOT-u była mowa już w 2011 roku …

To jest juz sprawdzony scenariusz. W 2012 r. rząd Tuska udzielił 400 mln pożyczki na ratowanie spółki. PiS będzie czekało na upadek spółki. – potwierdza pan Bulza.

I już w zasadzie w tym momencie dyskusję przejęły trole ….

Opr. wg.pco

Za: Stanisław Bulza – FB , 23 października 2018.

Za: http://www.polishclub.org/2018/10/23/pis-dyma-metoda-na-patriote-straszy-niemcami-a-daje-izraelowi/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

debilizacja Polakówkomedia patriotyzmuPartia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmu
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment