imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

PiS blokuje w Sejmie blokadę żydowskich roszczeń!

a-50

Strona główna &gt Polska &gt PiS blokuje w Sejmie blokadę żydowskich roszczeń! PiS blokuje w Sejmie blokadę żydowskich roszczeń! a303 Polska, Wyróżnione 2

W dniu 13.05.2019 r. na sejmowej liście wniesionych projektów ustaw, którym jeszcze nie został nadany nr druku, znajdował się się Poselski projekt ustawy o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=RodBLvGAmxQ?feature=oembed&w=640&h=360]

Został wniesiony 7 maja przez grupę posłów Kukiz ’15 (sygn. MK-020-1311/19). Przedstawicielem wnioskodawców jest poseł Tomasz Rzymkowski.

Projekt dotyczy ochrony własności Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami wysuwanymi m.in. w związku z amerykańską ustawą 447 pt. Sprawiedliwość dla pozostałych przy życiu ocalonych w dzisiejszych czasach.

8 maja projekt skierowano do opinii Biura Legislacyjnego Kancelarii Sejmu oraz do opinii Biura Analiz Sejmowych pod kątem zgodności z prawem UE.

Ustawa określa sposób postępowania organów władzy publicznej w przypadku zwrócenia się do Rzeczypospolitej Polskiej z roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego.

Appendix z 14.05.2019 r. Projektowi ustawy nadano numer (druk Nr 3448). 15.05. przewidziano w porządku obrad pierwsze czytanie w Sejmie.

Appendix2 z 15.05.2019 r. Poseł Rzymkowski podaje, że PiS zdjął z porządku obrad procedowanie ustawy.

Poseł Robert Winnicki domagał się w Sejmie wyjaśnień, dlaczego nieoczekiwanie zdjęto projekt ustawy anty-447 autorstwa Kukiz ’15 z porządku obrad. Prowadzący obrady Marszałek Marek Kuchciński odebrał mu głos i usunął z mównicy.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=sFeRAvNQrq4?feature=oembed&w=640&h=480]

Autorstwo: Rebeliantka

Na podstawie: Sejm.gov.pl [1] [2], Kresy.pl [1] [2]

Źródło: NEon24.pl

Za: https://wolnemedia.net/pis-blokuje-w-sejmie-blokade-zydowskich-roszczen/

a303

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment