imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

PILNE! Rząd chce przekazać ziemie polskie Niemcom?

a5

Strona główna > Polska > PILNE! Rząd chce przekazać ziemie polskie Niemcom? PILNE! Rząd chce przekazać ziemie polskie Niemcom? Jacek Polska 7

Według informacji, przekazanych przez liczne portale gmin i powiatów Polski zachodniej, ziemie, budynki mieszkalne oraz inne obiekty budowlane, które znajdowały się do 1945 roku na ziemiach wcielonych do Rzeszy, mają być przekazane obywatelom Niemiec.

Oto treść ogłoszenia:

Szanowni Państwo!

Informujemy, że zgodnie z umową dwustronną zawartą między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Federalnej Niemiec w sprawie restytucji mienia osób, które mieszkały na obecne terytorium RP do 1945 roku, od dnia 1 stycznia 2020 r. zostanie dokonane przejście własności nieruchomości na rzecz obywateli niemieckich.

W związku z tym do dnia 1 listopada 2019 r.wszystkim właścicielom należy złożyć dokumenty potwierdzające własność nieruchomości do Urzędu Miasta.

W przypadku niezgłoszenia się do Urzędu Miasta w określonym terminie nieruchomości będą podlegać wywłaszczeniu oraz przekazywaniu stronie niemieckiej.

Źródło:

https://zielonagora-nowasol.regionalna.pl/uwaga-ogloszenie/

http://wschowa.info/uwaga-ogloszenie/

https://epoznan.pl/news-news-98725-uwaga_ogloszenie

27.09.2019,

Za; https://www.mpolska24.pl/post/17283/afera-rzad-chce-przekazac-ziemie-polskie-niemcom

Za: https://forumemjot.wordpress.com/2019/10/02/pilne-rzad-chce-przekazac-ziemie-polskie-niemcom/#more-69076 2.10.2019 Jacek III RPkomedia niepodległościPartia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmuPOPiS
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment