imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Pierwsze łzy i krew na planie “Przetrwaj i Wygraj”: Odcinek drugi

qsxfpashjcu6sdzg2st9f2ckn7hvto4e.jfif


Jak uczestnicy poradzą sobie mając do dyspozycji niemal wyłącznie to, co oferuje dzika natura?

Już w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 10:30 w Polsacie Sport premierę będzie miał drugi odcinek serialu survivalowego “Przetrwaj i Wygraj”. Szóstka uczestników podzielona na dwa zespoły spędzi swoją pierwszą noc w lesie, bez dostępu do zdobyczy cywilizacji czy podstawowych dóbr i narzędzi. Jak poradzą sobie mając do dyspozycji niemal wyłącznie to, co oferuje dzika natura?

“Przetrwaj i Wygraj” to serial autorstwa Pawła “Szlendiego” Szlendaka, instruktora i popularyzatora sztuki przetrwania, czyli tak zwanego survivalu. Pod jego okiem szóstka uczestników, wiodących dotąd zwykłe życie, zdecydowała się przeżyć jedyną w swoim rodzaju przygodę polegającą na spędzeniu 4 dni i nocy w totalnej leśnej głuszy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Serial survivalowy „Przetrwaj i wygraj”. Premiera w Polsacie Sport

 

W drugim odcinku “Przetrwaj i Wygraj” aktorka Monika, florysta Radek, dietetyczka Marysia, doktor nauk humanistycznych Renata, projektant wnętrz Arek i handlowiec Michał będą musieli zbudować swoje schronienie oraz rozpalić ognisko. Pomyślna realizacja tych zadań przyniesie dwóm drużynom konkretne nagrody pieniężne z puli, o którą toczy się rywalizacja i zapewni spokojną noc. Widzowie śledzący poczynania uczestników dowiedzą się, czym jest łuk ogniowy oraz jak go poprawnie używać. Instruujący bohaterów serialu “Szlendi” wyjaśni też, jak duży powinien być survivalowy szałas oraz czy tak zwany latający kleszcz jest groźny dla ludzi.

 

Po kilku godzinach spędzonych w lesie uczestnicy zrozumieją, że to, co początkowo zapowiadało się na świetnią zabawę, tak naprawdę jest prawdziwą szkołą życia, a czynności zajmujące chwilę w domowym zaciszu, na łonie natury potrafią zająć lwią część dnia. W wyniku napotkanych perypetii pojawią się pierwsze łzy i poleje się pierwsza krew. Która drużyna lepiej poradzi sobie z postawionymi przez instruktora zadaniami? Czy uczestników czeka spokojny sen pod osłoną szałasu ogrzewanego płomieniem ogniska, czy zimna noc spędzona w kompletnych ciemnościach kaszubskiego lasu? Odpowiedzi na te pytania oraz garść bezcennych informacji z dziedziny przetrwania, widzowie Polsatu Sport otrzymają już w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 10:30.

 

 

Premiera każdego nowego odcinka serialu “Przetrwaj i Wygraj” odbywa się w niedzielę o godzinie 10:30 w Polsacie Sport. Następnie show oglądać można także na Polsatsport.pl.

Informacja prasowa, Tomasz Ołdak

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment