imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Pedofilia praktycznie wymazała polski neo-kościół

Strona główna > Polska > Pedofilia praktycznie wymazała polski neo-kościół Pedofilia praktycznie wymazała polski neo-kościół Ola Gordon Polska 1

20% neo-seminarzystów odeszło w 2018, 60% w ostatnich 20 latach

Polskie neokościoły popadają w ruinę kiedy bardzo nieliczni młodzi Polacy interesują się wejściem do seminariów Novus Ordo

60% odeszło od 2000 i prymas ogłosił, że zamykanie kościołów się zbliża

Teraz jest mniej niż 500 neo-seminarzystów

po zdemaskowaniu polskiego neo-papieża JP2 – Wojtyły

jako współsprawcy wielkiego holokaustu seksualnego i sprzeniewierzenia

w neo-kościele

i wzywa się do jego „od-święcenia”

Wydaje się, że wielki holokaust seksu i sprzeniewierzenia w neo-kościele uderzył najmocniej w kiedyś najbardziej katolickie kraje jak Irlandię, a teraz Polskę. W 2018, 20% odeszło z seminariów neo-koościoła. Od nowego tysiąclecia odeszło 60%. Prymas polskiego neo-kościoła, neo-arcybiskup Wojciech Polak, 13.11.2019 poinformował o katastrofalnych nowych liczbach. W maju 2019 „Nie mów nikomu”, film dokumentujący pedofilski holokaust neo-kościoła w Polsce zupełnie zszokował Polaków chodzących do neo-kościoła.

Neo-abp Polak powiedział, że Polacy odchodzą od neo-kościoła Novus Ordo. Ale młodzi Polacy przed II anty-soborem watykańskim (1962-1965) pchali się do (tradycyjnych katolickich) seminariów. Teraz cały kraj ma mniej niż 500 neo-seminarzystów. Polak potwierdził, że holokaust pedofilski neo-kościoła był najważniejszym czynnikiem. Był lekki wzrost w latach 1980, kiedy neo-papieżem był Polak JPII-Wojtyła. Ale w 2001 Wojtyła został wmieszany jako współsprawca w pedofilski holokaust i zasłużył sobie na tytuł „Pierwszego Pedofilskiego Neo-papieża”.

Próbując ukryć fakty o zaangażowaniu JPII-Wojtyły w pedofilię, od jego śmierci w 2005, Drugi Pedofilski Neo-papież, Benedykt-Ratzinger, uczynił go „nie-błogosławionym”, a Franciszek-Bergoglio uczynił go „nie-świętym”, korzystając ze skorumpowanego i nieważnego Novus Ordo procesu oszukanej kanonizacji. Ale oszustwo nie zadziałało, bo pojawia się więcej dowodów na to, że Wojtyła był osobiście zaangażowany w pedofilski holokaust, i pewne grupy w neo-Kościele wezwały do „od-święcenia” go.

Neo-abp Polak potwierdził, że brak prezbiterów już jest „prawdziwym problemem”. Neo-parafie nie mają prezbiterów. Są plany łączenia i zamykania kościołów, co miało miejsce w Ameryce i innych krajach, gdzie połowę kościołów zamknięto, zburzono albo zamieniono w puby od II anty-Soboru Watykańskiego. Polska importowała prezbiterów z Azji, ale tych też nie ma wielu. [Niektóre informacje pochodzą z brytyjskiego Tablet.]

Prawdziwi katolicy, teraz kiedy Franciszek-Bergoglio pokazał się jako nie tylko heretycki marksista/modernista, ale i poganin, który „pobłogosławił” pogańską boginię płodności na terenie neo-Watykanu, neo-Kościół dalej przechodzi stromy upadek. Który młody mężczyzna chce wiązać się do końca życia z pedofilskim neo-papieżem i neo-biskupami, paplać brzydki i nieważny w języku ojczystym Neo-Bałagan*, i być rzecznikiem dla rosnącej akceptacji homoseksualizmu i aborcji tego neo-papieża? Nie dziwi to, że tylko najbardziej zdesperowani młodzi mężczyźni mają odwagę przekraczać drzwi lewych nielicznych neo-seminariów jakie zostały.

[ang. Mass = Msza, mess = bałagan, stąd Neo-Mess]

http://traditio.com/comment/com1911.htm

Niedawno wysłałam maila do pewnego „księdza” i zakończyłam go „sursum corda”, z nadzieją, że sytuacja w Kościele się poprawi, i od razu wrócił z pytaniem: co to za język i co to znaczy. Bardzo mu się spodobało znaczenie „w górę serca”.

Polecam książki na ten temat z mojego chomika:

Wielka apostazja

Wygięty krzyż

Zdrajcy Kościoła.

Tłum. Ola Gordon

Paedophilia Has Practically Wiped out Newchurch in Poland

20 per Cent of Newseminarians Left Last Year, 60 per Cent in Last Two Decades

Ola Gordon

http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment