imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Państwo poważne i państwo z dykty

aklik

Strona główna > Polska > Państwo poważne i państwo z dykty Państwo poważne i państwo z dykty AdRo203 Polska 0

W Grecji wyrzucono na zbity pysk z hotelu cały ukraiński, młodzieżowy zespół za wywieszenie czerwono – czarnych banderowskich szmat.

W Grecji wyrzucono na zbity pysk z hotelu cały ukraiński młodzieżowy zespół z klubu „Ja, da Vinci” za wywieszenie przez nich na balkonach pokoi, w których mieszkali czerwono – czarnych banderowskich szmat, które nie spodobały się pozostałym gościom tego hotelu, którzy zwrócili na to uwagę kierownictwu tego hotelu i zażądali w związku z tym zdecydowanej intetrwencji.

,,Na ściągnięciu flag przez pracowników hotelu, w którym mieszkali Ukraińcy się nie skończyło, albowiem po kilku godzinach telefonicznie przekazano szefowej klubu z Ukrainy informację, że ma jak najszybciej wyprowadzić się z hotelu wraz z dziećmi, mimo tego, że do końca pobytu zostały jeszcze dwa dni, przy czym grupie obiecano zwrot kosztów jedynie za jedną dobę.

Ostatniego dnia pobytu grupy w hotelu pojawił się przedstawiciel biura podróży, który powiedział Ukraińcom, że ma „nakaz wysiedlenia ich od kierownictwa”. Człowiek ten wytłumaczył, że inni goście byli niezadowoleni z widoku czerwono-czarnej flagi, która kojarzyła im się z nacjonalizmem i faszyzmem. Personel hotelu postanowił nie wchodzić w szczegóły i ściągnął wszystkie flagi.

„Rozmowa z kierownictwem klubu z Ukrainy zakończyła się tym, że życzono im szczęśliwej drogi i żeby szefowej tej grupy, jak i tego całego klubu w tym hotelu więcej już nie widziano.”

Jak widać Grecja w przeciwieństwie do III RP, to państwo poważne, które nie toleruje gloryfikowania nazistowskich symboli, do których zalicza się banderowska czerwono, czarna szmata UPA w żadnej postaci.

Gdyby coś takiego w stosunku do ukraińskich szowinistów uczyniła obsługa jakiegokolwiek hotel w Polsce, to podnióśłby się wrzask pod niebiosa, że oto podniósł swoją głowę polski nacjonalizm, który pokazał w ten sposób swoją prawdziwą twarz i nawołuje tym samym do waśni na tle narodowościowym. A dyspozycyjni prokuratorzy Ziobry, zamiast wszcząć procedurę ścigania ukraińskich nazistów za propagowanie na terytorium Poski zakazanej ideologii i symboliki nazistowskiej, rozpoczęliby procedurę karną przeciwko Polakom, którzy przeciwstawili się naruszeniu przez Ukraińców, obowiązującego w Polsce prawa, tak jak miało to miejsce przed kilkoma dniami w Przemyślu, kiedy prokuratura w tym mieście z automatu po raz kolejny odmówiła wszczęcia postępowania karnego przeciwko działaczowi KOD, który broniąc prowokatora Tymy, szefa banderowskiego Związku Ukraińców w Polsce, nazwał Polskę państwem faszystowskim.

Tym właśnie różni się w swoich reakcjach na jawne i bezczelne propagowanie nazizmu i banderyzmu, jakim, cokolwiek by o niej nie mówić, jest Grecja w przeciwieństwie do państwa z dykty i paździerza, którym jest pomagdalenkowa III RP. A jej stan faktyczny na dzień dzisiejszy, ukazuje rzeczywisty obraz nędzy i rozpaczy, który najlepiek określają słowa klasyka, że to CH, D i kamieni kupa już nawet nie do kwadratu, ale do nieskończoności.

A może by tak zamiast wykonywać ciągle bezmyślnie, ślepo i bez szremrania z pozycji wycieraczki wszelkie życzenia i polecenia obcych, wrogich nam ambasad, nawet wyprzedzając ich życzenia, to może wreszcie zaczniemy prowadzić naszą własną politykę, zgodną z naszymi narodowy interesami, bo w końcu chcieć, to móc! No, chyba, że świadomie tego nie chcemy, ani jako państwo, ani jako naród, ale wtedy nie jesteśmy już ani jednym, ani drugim, tylko zbieraniną przypadkowego społeczeństwa, zamieszującym obecne terytorium tylko czasowo.

Jacek Boki

Źródło:

Grecja: grupę Ukraińców wyrzucono z hotelu za wywieszenie banderowskiej flagi

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-poludniowa/grecja-grupe-ukraincow-wyrzucono-z-hotelu-za-wywieszenie-banderowskiej-flagi/

Za: http://kresywekrwi.neon24.pl/post/149521,panstwo-powazne-i-panstwo-z-dykty

29.06.2019


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment