imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Ostrołęka: Atak nożownika na stacji paliw. 40-latek ranił dwie osoby

izs8c4eq8tk7jaas4pfqwbn8423hqvvd.jpg


Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Ostrołęki, który w sobotę około godziny 2:30 ranił nożem dwóch młodych mężczyzn na jednej z miejscowych stacji paliw. Sprawca najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

W minioną sobotę na jednej ze stacji paliw w Ostrołęce doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Około godziny 2:30 zaatakował tam nożownik. Mężczyzna ranił ostrym narzędziem dwie młode osoby, po czym uciekł. Poszkodowani z obrażeniami ciała zostali przetransportowali do szpitala.

 

W poszukiwania sprawcy zaangażowali się policjanci niemal ze wszystkich ostrołęckich wydziałów.

 

ZOBACZ: Częstochowa. Policjant miał wypadek w drodze na służbę. Mężczyzna zmarł

 

– Policyjne działania przebiegały dwutorowo. Policjanci wykonywali czynności procesowe na miejscu zdarzenia polegające, m.in. na zabezpieczeniu śladów, jednocześnie kryminalni prowadzili działania operacyjne, które szybko dały oczekiwany efekt. Już po niespełna godzinie policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili tożsamości i miejsce przebywania mężczyzny podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa – relacjonuje kom. Tomasz Żerański.

40-letni nożownik trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali podejrzanego w jednym z domów na terenie Ostrołęki. Agresor po kilkudziesięciu sekundach został obezwładniony. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania mundurowi zabezpieczyli kolekcję broni białej, w skład której wchodziło 16 noży myśliwskich i bagnety wojskowe.

 

40-letni mieszkaniec Ostrołęki został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna spędzi tam najbliższe trzy miesiące.

 

Prokuratura przedstawiła ostrołęczaninowi zarzuty dotyczące usiłowania dokonania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

mms/ sgo/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment