imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Opis metody przeszczepu włosów FUE. Zobacz, jak łatwo odzyskać piękne włosy

Strona główna > Polska > Opis metody przeszczepu włosów FUE. Zobacz, jak łatwo odzyskać piękne włosy Opis metody przeszczepu włosów FUE. Zobacz, jak łatwo odzyskać piękne włosy Artykuł Sponsorowany Polska

Wypadanie włosów to dolegliwość, na którą skarży się coraz więcej osób – w różnym wieku. Powoduje nie tylko dyskomfort wizualny, ale przede wszystkim psychiczny – związany ze spadkiem atrakcyjności, które może mieć realny wpływ na pewność siebie oraz zachowanie. Ratunkiem okazuje się przeszczep włosów.

Zdrowe, piękne, zadbane włosy niezwykle wpływają na nasz wygląd. Dzięki nim czujemy się bardziej atrakcyjni, pewni siebie, możemy sprawniej załatwiać bieżące sprawy, takie jak ubieganie się o pracę. Utrata włosów dla większości z nas oznacza różnego rodzaju problemy związane z brakiem akceptacji samego siebie. Utrata włosów bardzo związana jest z naszym codziennym życiem – jakością odżywiania się, kondycją zdrowotną, nałogami, przebytymi chorobami. Wypadanie włosów jest typowym zjawiskiem, powinno jednak niepokoić, gdy stale się coraz bardziej intensywne. Rozwiązaniem jest przeszczep. Zobacz, co możesz uzyskać z tej metody przeszczepu włosów.

Przeszczep włosów metodą FUE – sprawdź, co możesz uzyskać

Warto zdać sobie sprawę, że przeszczep włosów to w chwili obecnej najskuteczniejsza metoda pozwalająca na posiadanie pięknej i odpowiedniej fryzury. Zabieg przeszczepu włosów prowadzony jest zarówno u mężczyzn, jak również u kobiet. Zabieg z powodzeniem można stosować w przypadku leczenia wszelkiego typu blizn (pourazowych, oparzeniowych). Zabieg można wykonywać:

– w przypadku wszelkiego typy łysienia,
– po urazach i bliznach,
– chęci odtworzenia owłosienia na brodzie,
– chęci uzupełnienia mniejszych i większych ubytków owłosienia,
– chęci poprawy własnego wizerunku.

Opis metody przeczepu FUE można znaleźć na stronie kliniki. Przebieg całego przeszczepu jest bardzo prosty i cechuje się on efektywnością oraz maksymalnym bezpieczeństwem dla pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a rozpoczyna się pobraniem włosowych z tylnej i bocznej części głowy. Są one przeszczepiane w miejscu biorczym przy pomocy specjalistycznych i dedykowanych narzędzi.

Przeszczep włosów prowadzony jest przed doświadczony personel. To znacząco wpływa na poczucie bezpieczeństwa u pacjenta. Umiejętności personelu przekładają się także na skuteczność zabiegu. Jakie są jego efekty? Najważniejszym z nich jest oczywiście szansa na posiadanie takiego owłosienia, na jakim nam najbardziej zależało. Poprawa komfortu wizualnego, większa estetyka, brak wstydu od razu przełożą się na lepsze samopoczucie i większą pewność siebie. Nie bez znaczenia jest tu także pewność skuteczności przeszczepu.

Artykuł Sponsorowany
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment