imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

ONZ chce zdelegalizować patriotów z Polski !

aj9

Strona główna > Polska > ONZ chce zdelegalizować patriotów z Polski ! ONZ chce zdelegalizować patriotów z Polski ! Jerzy Ulicki-Rek Polska 0

Okres przedwyborczy w „kraju nadwiślańskim” jest bacznie obserwowany przez globalne elity, dlatego 16 września 2019 r. „Komitet ds. Likwidacji Dyskryminacji Rasowej ONZ” (CERD) przedstawił rekomendacje dla Polski w zakresie realizacji postanowień Międzynarodowej Konwencji z 1966 roku w sprawie likwidacji wszelkich form dyskryminacji i nakazał, aby Polska „zapewniła skuteczne wdrożenie prawa delegalizującego organizacje promujące, lub nawołujące do dyskryminacji rasowej, takie jak Ruch Narodowy, Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska, Falanga” i wiele innych ! Zażądano też zaostrzenia przepisów Kodeksu karnego w taki sposób, aby członkostwo w tych organizacjach było czynem karalnym („punishable offence”) !

Świat stacza się powoli w odmęty Nowego Porządku więc elity muszą dbać by nikt się nie wyłamał i nie stworzył oazy wolności, której gwarantem są organizacje narodowe, a zwłaszcza Konfederacja Braun-Narodowcy-Korwin! Ogromne szanse na dostanie się do sejmu wspomnianych Polaków Konfederacji tak zdenerwowały globalistów, że ci z ramienia Komitetu ONZ wyrazili niepokój z powodu „istnienia i otwartego działania” w Polsce organizacji, które – zdaniem CERD – „promują nienawiść rasową” oraz „publicznie eksponują symbole nazistowskie, faszystowskie i totalitarne”.

Komitet wezwał Polskę do podjęcia działania, które mają na celu zwalczanie mowy nienawiści, przestępstw motywowanych nienawiścią, przeciwdziałają uprzedzeniom i stereotypom względem mniejszości narodowych i etnicznych, migrantów i uchodźców. Zobowiązuje też Polskę do przeciwdziałania i monitorowania skali zjawiska underreportingu, czyli niedostatecznym zgłaszaniem organom ścigania przestępstw motywowanych nienawiścią.

To pokazuje jak poważna jest sytuacja i jak ważne są głosy na Konfederatów a nie na partię rządzącą, która wykonuje bardzo wiele z zaleceń tajnej międzynarodówki ! Zbliżamy się do ważnego dziejowego momentu, już 13 października będziemy wiedzieć czy wybory sfałszowano, czy bano się zaniżyć zbyt duży wynik jedynej polskiej formacji, nie bojącej się głośno mówić o żydowskich uroszczeniach 447.

Dlatego jako chrześcijanie powinniśmy prosić w modlitwach Jedynego Króla całego kosmosu Jezusa, który ma wszelką władzę na Ziemi i w Niebie, by się zlitował nad nami, oczywiście również Jego Matkę Maryję Dziewicę wspomożycielkę, bo groźba omamienia Polaków nowym wspaniałym światem zrównoważonego rozwoju Agendy 2030-NWO jest przerażająca.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-v54bu8EtMM?feature=oembed&w=640&h=360] [youtube https://www.youtube.com/watch?v=0baLFZ_AJ6s?feature=oembed&w=640&h=360]

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/onz-chce-zdelegalizowac-patriotow-z-polski

18.09.2019

Jerzy Ulicki-Rek

https://www.polskawalczaca.com/

globalna demonokracja parchlamendarnaIII RPNWO żydowska Synagoga SzatanaONZ
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment