imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Oni znowu wspierają tęczowe lobby w Polsce ! Blok Żydowski i ambasadoressa Azari na homoparadzie

a40-1200x630

Strona główna > Polska > Oni znowu wspierają tęczowe lobby w Polsce ! Blok Żydowski i ambasadoressa Azari na homoparadzie Oni znowu wspierają tęczowe lobby w Polsce ! Blok Żydowski i ambasadoressa Azari na homoparadzie AdRo203 Polska 0

Wczoraj w Warszawie miał miejsce tęczowy przemarsz sodomitów. Na Paradzie Równości pojawił się także… Blok Żydowski. Nie zabrakło również izraelskiej ambasadoressy w Polsce Anny Azari.

„Były flagi z Gwiazdą Dawida i tęczowa chupa. Warszawscy Żydzi razem przeszli w Paradzie Równości” – czytamy na łamach jewish.pl. „Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią” – deklarowali organizatorzy homoparady.

O utworzenie Bloku Żydowskiego podczas warszawskiej parady sodomitów zabiegał Emil Jeżowski – asystent zastępcy Azari. Wcześniej, z okazji marszu dewiantów, Centrum Społeczności Żydowskiej (JCC) zorganizowało spotkanie z ambasadoressą Izraela poświęcone „prawom osób LGBT w Izraelu”.

Tajemnicą poliszynela jest, że Izrael już dawno zaprzedał duszę tęczowym diabłom. – Kiedy dochodzi do chronienia naszych praw, to prawo działa. Problem stanowi wielu konserwatywnych ludzi, takich jak moi rodzice – stwierdziła Michal Eden, która jest pierwszym politykiem otwarcie przyznającym się do homoorientacji.

Źródła: Twitter/jewish.pl/fzp.net.pl

Za: https://wolnosc24.pl/2019/06/09/oni-znowu-wspieraja-teczowe-lobby-w-polsce-blok-zydowski-i-ambasadoressa-azari-na-homoparadzie-foto/?fbclid=IwAR2LN8lBt2W0t14k7G7aEZbICyYubIrWDlPhizAPhUZYFxQEI9GvltNQadM

9.06.2019

AdRo203 apokalipsasatanistyczna Eurosodomasodomizacja Polakówżydowska wojna z Jezusem Chrystusem
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment