imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Oferta Orange Flex także dla firm

1_44.jpg


Pierwsza w Polsce sieć w aplikacji, czyli Orange Flex ma też ofertę dla jednoosobowych firm. A w niej między innymi wygodne płatności, stały dostęp do wszystkich e-faktur w jednym miejscu oraz elastyczne Plany komórkowe z dużymi pakietami GB i atrakcyjne promocje. Sprawdź, czy warto wypróbować Orange Flex na telefonie dla firmy.

Orange Flex dla Firm – co dostajesz i za ile?

Oferta Orange Flex dla Firm składa się z 4 Planów komórkowych. Wybrany Plan możesz zmieniać, kiedy chcesz, w zależności od tego, ile gigabajtów na telefonie potrzebujesz w danym miesiącu. Do wyboru masz 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Miesięczny koszt to z kolei odpowiednio 25 zł (20,33 zł + VAT), 30 zł (24,39 zł + VAT), 50 zł (40,65 zł + VAT) i 80 zł (65,04 zł + VAT).

W każdym Planie są nielimitowane rozmowy i wiadomości, a także social media bez limitu danych. Ten najdroższy pozwoli Ci dodatkowo korzystać z sieci 5G. Szczegółowy oferty dla firm, w tym wszystkie dodatkowe usługi i pakiety, znajdziesz natomiast na stronie https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Subskrypcja Orange Flex – wygodna oferta dla firm bez zobowiązań

Kontem w Orange Flex zarządzasz przez aplikację mobilną na telefonie dla firmy. Kiedy masz na to czas, bez wychodzenia z domu i konieczności dzwonienia na infolinię. Do aktywacji Planu nie musisz nawet podpisywać żadnych papierów – wystarczy selfie i zdjęcie dokumentu wrzucone w aplikację.

Równie wygodne są automatyczne płatności. Zamiast robić przelewy, podpinasz po prostu w aplikacji kartę płatniczą lub doładowujesz BLIKIEM konto, z którego będą pobierane opłaty. Orange Flex dla Firm działa przy tym w formie subskrypcji, czyli płatności za korzystanie z usług naliczane są z góry za miesiąc, ale rezygnujesz w dowolnym momencie bez okresu wypowiedzenia.

Orange Flex dla Firm – z e-fakturą i atrakcyjnymi dodatkami

W Orange Flex dla Firm po każdej płatności dostajesz e-fakturę. Do wszystkich dokumentów masz też wygodny dostęp w aplikacji. Do tego dochodzą takie dodatki jak na przykład eSIM zamiast plastikowej karty SIM, czy druga karta eSIM/SIM z tym samym numerem za 0 zł.

Na jednym koncie możesz także aktywować aż do 5 dodatkowych numerów. Nie zaskoczą Cię jednak żadne wydatki, bo gdy włączysz opcję „zapytaj o zakup” aktywacja usług na telefonach współpracowników czy bliskich będzie wymagała Twojej zgody w aplikacji.

Każdy z dodatkowych numerów może mieć inny Plan, w tym taki za 15 zł/miesiąc bez pakietu GB. Gdy na którymś potrzebne będzie więcej danych, możesz też przekazać gigabajty z innego numeru.

Jakie są aktualne promocje w Orange Flex na firmę?

Bez względu na to, jaki Plan wybierzesz, przez pierwszy miesiąc Flex dla Firm kosztuje symboliczną złotówkę. Wystarczy tylko, że przy aktywacji konta, przed wyborem metody płatności wpiszesz kod FLEX.

16 listopada 2021 roku ruszyła także dodatkowa promocja świąteczna z rabatami na sprzęt elektroniczny. Telefon dla firmy (smartfon Samsung Galaxy A52s 5G) lub inteligentny zegarek (Xiaomi MiWatch) kupisz taniej aż o 300 zł. Oferta jest ważna do 31 grudnia albo do wyczerpania zapasów na dane urządzenie.

Źródło informacji: Orange

 


Source link

Leave a Comment