imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Odporna na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych kryptowaluta Crown Sovereign (CSOV) notowana na giełdzie Changelly Pro

Crown_Sterling_Logo.jpg


NEWPORT BEACH, Kalifornia, 15 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Crown Sterling Limited LLC, dostawca rozwiązań szyfrowania i aktywów cyfrowych, ogłosił wprowadzenie na giełdę Changelly Pro swojego tokenu użytkowego Crown Sovereign (CSOV) z dniem 14 marca 2022 r. Changelly Pro jest kontrolowaną przez użytkowników giełdą, która umożliwia im natychmiastowy zakup i sprzedaż kryptowalut.

Wspierana przez protokół bezpieczeństwa łańcucha bloków odporny na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych, CSOV umożliwia posiadaczom tokenów zastosowanie i udział w Rewolucji Własności Danych, dzięki nowej technologii Crown Sterling, która pojawi się w roku 2022 i 2023.

„Cieszymy się na rozszerzenie zastosowania naszych tokenów: od szyfrowania i komunikatora odpornego na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych do przedmiotów kolekcjonerskich w postaci tokenów NFT oraz kompresję/zdecentralizowane przechowywanie danych. Dzięki CSOV, klienci zyskują możliwość oznaczenia własności swoich aktywów cyfrowych z zastosowaniem tokenów NFT, w tym danych” – powiedział Robert Grant, dyrektor generalny i założyciel Crown Sterling.

Podczas gdy dane stają się jednymi z najcenniejszych aktywów ery cyfrowej, CSOV służy jako narzędzie, które umożliwi ludziom ochronę, kontrolę i monetyzację ich danych w czasach, gdy słabe punkty największych spółek technologicznych i monopolizacja rynku pozostają w dużym stopniu nieuregulowane. W celu uzyskania szczegółowych informacji o CSOV i innych technologiach oferowanych przez Crown Sterling dołącz do społeczności na komunikatorze Telegram lub odwiedź nasz profil na portalu Twitter.

Crown Sterling Limited LLC

Crown Sterling jest pionierem technologii ochrony własności danych i jest pierwszym podmiotem, który wprowadził szyfrowanie z kluczem jednorazowym odporne na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych (One-Time Pad) jako alternatywę dla funkcji przejść między stanami w technologii blockchain, stanowiącej proces przepływu transakcji w danej sieci. Crown Sovereign (CSOV), odporny na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych token użytkowy, pozwala użytkownikom na korzystanie z szerokiej gamy produktów, w tym z odpornej na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych kryptografii i tokenów NFT, jak również innych przyszłych technologii kompresji danych. Crown Sterling oczekuje, że zajmie pozycję czołowej platformy zarządzania danymi i cyfrowymi aktywami. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.crownsterling.io.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1749171/Crown_Sterling_Logo.jpg

Źródło: Crown Sterling

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment