imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Od prof. Marii Majewskiej Stop pandemii covid! – Wolna Polska – Wiadomości

a-11.jpg


   
Do Prof. M Majewskiej – 7.07.2020

#stopCOVID1984
Odwołujemy pandemię! 10 lipca 2020 r. godz. 17:00 do 20:00 Warszawa, start plac Zamkowy.

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec odbierania podstawowych praw, planów globalnej kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień, wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata www.vaccineappeal.com przekazanym również polskiemu rządowi.

Wielotysięczny protest, który zorganizowaliśmy 6 czerwca 2020 r., wsparcie niezależnych mediów i znanych osób wpłynęły na zmianę stanowiska kandydatów na prezydenta, którzy wycofali poparcie dla obowiązku szczepień na COVID-19.

Teraz wychodzimy na ulicę żeby odwołać pandemiopsychozę i koronapanikę!

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ jest wykorzystywany do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań prawnych oraz bezkarnego łamania obowiązującego prawa. W szpitalach bezlitośnie rozdzielane są matki od noworodków, odebrano dzieciom prawo do nauki w szkołach, całe rodziny są zamykane na kwarantannie, narzucono wiele zakazów i obowiązków – na podstawie niewiarygodnych testów dających fałszywy wynik, wywołanej paniki i wyolbrzymianego przez polityków i media zagrożenia.

Ponadto Minister Zdrowia w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw. W miejsce szkodliwych i wymuszanych maseczek mają wejść szczepionki, a my wszyscy mamy się podporządkować idei państwa totalitarnego rodem z książek Georga Orwella.

Dwóch kandydatów na urząd prezydenta oraz niemal wszyscy politycy i media tzw. głównego nurtu „grają w tę grę” ignorując opinie niezależnych ekspertów.

Tylko razem możemy to powstrzymać!

Do udziału w pokojowym wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, włączając się w globalny sprzeciw wobec dyktatury urzędników medycznych i globalistów.

Protestując przejdziemy ulicami Warszawy z placu Zamkowego, Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, przez plac Trzech Krzyży, al. Ujazdowskie pod Belweder.

Zgromadzenie publiczne jest legalne – zostało zgłoszone i zarejestrowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

NASZE POSTULATY

Nie chcemy “nowej normalności” i totalnej kontroli wprowadzanej na fali wywołanej przez media paniki!

W związku z tym żądamy:

1. Respektowania prawa do wolnej i świadomej zgody oraz odmowy zgody na leczenie i szczepienia, a także zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych.
2. Zakazu finansowania Światowej Organizacji Zdrowia przez prywatne podmioty. Przejrzystości kryteriów ogłaszania pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na decyzje.
3. Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów”, powiązanych z nią firm i organizacji oraz jej wpływu na WHO, inne organizacje międzynarodowe oraz na rządy i podejmowane decyzje.
4. Wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, w tym mających na celu totalną kontrolę i zmierzających do likwidacji transakcji gotówkowych.
5. Wprowadzenia zaleceń, a nie obowiązków związanych z sytuacją epidemiologiczną – wzorem Szwecji.
6. Respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych.

Attachments area

Preview attachment 106518757_3658795787481156_3889598760414729019_o.jpg

106518757_3658795787481156_3889598760414729019_o.jpg

65 KB

Covid 1984koronawirusprotest


Source link

Leave a Comment