imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Obręcze drewniane – dlaczego warto ćwiczyć z kółkami gimnastycznymi?

rings-1_copy_1024x1024_798cff32-b580-4200-8cf4-d80bdddbcd21_1024x1024-1024x630

Strona główna > Zdrowie > Obręcze drewniane – dlaczego warto ćwiczyć z kółkami gimnastycznymi? Obręcze drewniane – dlaczego warto ćwiczyć z kółkami gimnastycznymi? Artykuł Sponsorowany Zdrowie

Chcesz urozmaicić swoje treningi? W takim przypadku postaw na obręcze drewniane! Dzisiaj na takie ćwiczenia decyduje się coraz więcej osób – także tych wybierających crossfit.

Do ćwiczenia górnych partii ciała oraz rąk doskonale nadają się wszelkiego rodzaju sprzęty pozwalające na podciąganie się w górę. Może być to drążek, ale są także inne propozycje – dzisiaj dużym zainteresowaniem cieszą się kółka gimnastyczne – https://thornfit.pl/products/drewniane-kolka-gimnastyczne-z-pasami czyli specjalne obręcze drewniane podwieszane na taśmach. Jakie korzyści niesie ze sobą ćwiczenie z wykorzystaniem drewnianych kółek gimnastycznych? Gdzie można je zakupić? Sprawdź teraz!

Obręcze drewniane do treningów – zalety ich posiadania

Specjalne kółka drewniane podwieszone na wytrzymałych taśmach doskonale nadają się do treningów górnych partii ciała oraz rąk. Z nimi można wyćwiczyć mięśnie brzucha, klatki piersiowej, pleców, a także ramion. Obręcze drewniane pozwalają na wykonywanie wielu ćwiczeń, dlatego też są one doskonałym urozmaiceniem treningów dla tych osób, które szybko się nudzą i szukają dla siebie czegoś, aby poprawić swoje wyniki. Kółko gimnastyczne może pomóc nam w prowadzeniu takich ćwiczeń jak:

  • pull-ups
  • ring dips
  • muscle-ups
  • ring push ups
  • back levers
  • front levers
  • scarecrows
  • ring rows

Regularne korzystanie z kółek gimnastycznych pozwoli na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów w treningach!

Kółka gimnastyczne – gdzie można je zamówić?

Dzisiaj, gdy obręcze drewniane do ćwiczeń gimnastycznych są coraz bardziej popularne, możemy kupić je także w wielu sklepach. Najlepiej złożyć swoje zamówienie przez internet. To tam możemy znaleźć szeroką gamę kółek wysokiej jakości. Zwróćmy uwagę, z jakiego drewna wykonane jest kółko gimnastyczne – najlepiej, aby było to odpowiednio wypolerowane drewno brzozowe, które zapewnia pewny i bezpieczny chwyt. Taśmy powinny być nylonowe i powinny posiadać pasy samozaciskające ułatwiające ustawienie kółek gimnastycznych na odpowiedniej wysokości. Za komplet kółek gimnastycznych wraz z taśmami zapłacimy od około 140 złotych do 250 złotych w zależności od producenta.

Artykuł Sponsorowany
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment