imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

OANDA została oficjalnym partnerem marketingowym klubu New York Red Bulls

RBNY_OANDA.jpg


HARRISON, New Jersey, 10 maja 2022 r. /PRNewswire/ — New York Red Bulls ogłosił dzisiaj, że platforma handlowa forex, OANDA Corporation („OANDA”), została oficjalnym partnerem klubu, którego znak pojawił się na rękawie koszulek zespołu od soboty 7 maja, kiedy to piłkarze Red Bulls zmierzyli się z Portland Timbers na własnym obiekcie Red Bull Arena. Nawiązane wieloletnie partnerstwo to dla lidera usług handlu internetowego i zdobywcy wielu światowych nagród pierwsze podejście do świata marketingu sportowego

Logo OANDA pojawiło się na prawym rękawie koszulki oraz na wybranych strojach klubowych. Oryginalne koszulki klubu będzie można kupić w wybranych punktach sprzedaży detalicznej. Naszywka na rękaw pojawiła się także w serii gier wideo FIFA firmy EA Sports.

Poza samym New York Red Bulls, partnerstwo obejmuje również szerszy świat aktywów Red Bull, w tym aktywa związane z zapewnianiem wrażeń i obecnością marki na wybranych wydarzeniach i w produkcjach medialnych Red Bull.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać spółkę OANDA w rodzinie Red Bull – mówi Marc de Grandpré, dyrektor naczelny New York Red Bulls. – Jesteśmy niezmiernie dumni, że jesteśmy pierwszym partnerem spółki OANDA w branży sportowej i już cieszymy się na możliwość szerszego zaprezentowania tej marki na rynku dzięki naszej wyjątkowej i wieloaspektowej współpracy”.

Gavin Bambury, dyrektor generalny OANDA:

„To fantastyczna szansa nawiązania współpracy z New York Red Bulls, jednym z najbardziej inspirujących klubów w lidze Major League Soccer. Nie możemy się doczekać świętowania ich sukcesów na boisku i zaprezentowania światowej klasy marki i platformy OANDA nowym odbiorcom”.

„Dzięki tej umowie sponsoringowej kontynuujemy kształtowanie naszej reputacji jednej z najbardziej zaufanych firm zajmujących się obrotem aktywami i nagradzanej platformy dla klientów poszukujących najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Osiągnięcie najlepszych wyników w obrocie na rynkach i dążeniu do innowacji, aby móc wciąż się poprawiać wymaga wyjątkowego zaangażowania i pasji. Taka jest mentalność zarówno marki OANDA, jak i klubu New York Red Bulls.

New York Red Bulls

Klub New York Red Bulls to jedna z 28 drużyn rywalizujących w amerykańskiej lidze piłkarskiej Major League Soccer (MLS). RBNY, jako jeden z klubów-założycieli MLS, rywalizuje w tej lidze od jej powstania w roku 1996. Red Bulls rozgrywają domowe mecze na stadionie Red Bull Arena (RBA) w Harrison w stanie New Jersey. Ten trzykrotny zwycięzca Tarczy Kibiców MLS jest własnością austriackiego producenta napojów Red Bull, od którego zespół wziął swoją nazwę. New York Red Bulls prowadzi jeden z najlepszych w kraju programów rozwoju młodych piłkarzy, współpracując z lokalnymi organizacjami piłkarskimi w Nowym Jorku i New Jersey, prowadząc szkółki Regional Development Schools i zespoły Red Bulls Academy.

OANDA: od startupu technologicznego do globalnej korporacji 

Założona w 1996 r. OANDA była pierwszą firmą, która bezpłatnie udostępniała dane na temat kursu wymiany walut w internecie i uruchomiła platformę obrotu FX, która pięć lat później przyczyniła się do rozwoju rynku obrotu walutami w internecie. Dziś OANDA Global Corporation, która obejmuje OANDA Corporation i inne podmioty zależne, zapewnia usługi online obejmujące obrót wieloma rodzajami aktywów oraz dane i analitykę walut na potrzeby klientów detalicznych i korporacyjnych, prezentując przy tym ogromne doświadczenie na rynku wymiany walut. Zarządzając regulowanymi oddziałami na dziewięciu z najbardziej aktywnych rynków finansowych świata, firma OANDA Global Corporation konsekwentnie działa na rzecz przekształcania wszystkich aspektów handlu na świecie, pozwalając klientom na obrót globalnymi wskaźnikami rynkowymi, towarami, obligacjami, metalami szlachetnymi i walutami na jednej z najszybszych platform obrotu na rynku.

Transakcje lewarowane obcymi walutami lub innymi produktami spoza rynku regulowanego w oparciu o depozyt zabezpieczający niosą ze sobą wysoki poziom ryzyka i nie są odpowiednie dla każdego. Zalecamy staranne rozważenie, czy ten rodzaj handlu jest odpowiedni dla ciebie przy uwzględnieniu twoich osobistych okoliczności życiowych. Istnieje możliwość, że stracisz więcej, niż zainwestowałeś/aś. Informacje na tej stronie internetowej mają charakter ogólny. Przed rozpoczęciem obrotu, zalecamy skorzystanie z usług niezależnego doradcy finansowego i upewnienie się co do pełnego zrozumienia występujących czynników ryzyka. Handle na platformie internetowej niesie ze sobą dodatkowe czynniki ryzyka. Prosimy zapoznać się z naszą sekcją informacji prawnych.

OANDA Corporation jest podmiotem realizującym zamówienia na zakup lub sprzedaż kontraktów terminowych (FCM, Futures Commission Merchant) i detalicznym dealerem walutowym zarejestrowanym w amerykańskiej agencji Commodity Futures Trading Commission oraz członkiem organizacji National Futures Association. Nr: 0325821. Więcej informacji w zasobach NFA Basic.

#RaiseYourGame

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1812064/RedBulls_OANDA_OutOfStadium_Lockup_Horizontal.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1812065/RedBulls_OANDA_OutOfStadium_LockUp_Vertical_Transparent.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1812066/RBNY_OANDA.jpg

Źródło: OANDA

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment