imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Nowy kanał NISS – NaviTY – Edukacja do przyszłości – 50 filmów o polityce i ekonomii

2019-06-24-18_41_44-window

Strona główna > Finanse i pieniądze > Nowy kanał NISS – NaviTY – Edukacja do przyszłości – 50 filmów o polityce i ekonomii Nowy kanał NISS – NaviTY – Edukacja do przyszłości – 50 filmów o polityce i ekonomii NISS Finanse i pieniądze, Polska, Uncategorized 0

Kanał zawiera m.in. dotychczasowy dorobek NISS (Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych). Jest to ponad 50 filmów zamieszczonych na stronach różnych internetowych mediów! Zamieszczać tu będziemy materiały edukacyjne nawigujące do przyszłości. Skupiać się więc będziemy się na przyszłości, nowej polityce i nowej ekonomi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6qPGwcCuXtM?feature=oembed&w=640&h=360]

https://www.youtube.com/channel/UCV9IO2cn1vuX95eQ9NXOTJg

Dobrotyka – ekonomia oparta o dobro wspólne gdzie beneficjentami są ludzie i ich społeczności, a nie korporacje i instytucje finansowe.

Etykonomia – ekonomia, której filarem jest etyka w ekonomii, etyka w polityce, etyka w finansach.

Eticoins – waluty równoległe lokalne i społecznościowe, które nie są walutami dłużnymi i oprocentowanym długiem oraz służą społecznościom lokalnym.

dobrotykaeticoinsetykonomianarodowy instytut studiów strategicznychnavicoinnawigatorzyneosnissnowy systempieniadzePolskaspołecznośćsystem finansowywaluta wolnych ludziwaluty równoległewaluty społecznościoweWojciech Dobrzyński
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment