imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Nowe ustalenia w sprawie tragicznej śmierci siatkarki. Ujawniono treść ostatniej wiadomości

9ocgviij3wf5tmviuuj9jp72dctx7x7c.jpg


Julia Ituma grała w klubie Igor Gorgonzola Novara. Zginęła tragicznie w Stambule.

Siatkarskie środowisko jest wstrząśnięte śmiercią 18-letniej zawodniczki klubu Igor Gorgonzola Novara. Julia Ituma wypadła z okna hotelu w Stambule po meczu swej drużyny z Eczacibasi w półfinale Ligi Mistrzyń. Policja bada szczegóły tragicznego zdarzenia. Media poinformowały, że siatkarka napisała “do widzenia” na czacie drużyny na WhatsApp.

Jak poinformowały włoskie i tureckie media, Julia Ituma powiedziała swoim klubowym koleżankom i trenerowi, że źle się czuje. Napisała też “do widzenia” na czacie drużyny na WhatsApp… Później wypadła z szóstego piętra swojego pokoju hotelowego w Stambule.

 

Zobacz także: Ogromna tragedia w siatkarskim świecie. Nie żyje młoda zawodniczka

 

Policja i media próbują zrekonstruować ostatnie chwile życia siatkarki. Pojawiły się nagrania z hotelowej kamery, na których Ituma spacerowała samotnie po korytarzu. Najpierw rozmawiała przez telefon, a później usiadła na podłodze ze spuszczoną głową.

 

Jej współlokatorką była Lucia Varela Gomez. Hiszpańska środkowa wyznała, że rozmawiała z Itumą do godziny 1.30; później poszła spać i została obudzona przez policję, która poinformowała ją o tragicznym zdarzeniu.

 

W Instytucie Medycyny Prawnej w Stambule przeprowadzono sekcję zwłok. Pogrzeb Julii Itumy odbędzie się w poniedziałek lub wtorek w Mediolanie

RM, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment