imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Nowe prawo ! Polacy nie będą mogli już płacić gotówką !

Strona główna > Polska > Nowe prawo ! Polacy nie będą mogli już płacić gotówką ! Nowe prawo ! Polacy nie będą mogli już płacić gotówką ! Jerzy Ulicki-Rek Polska 4

Do szokujących informacji dotarł portal prawo.pl. Wygląda na to, że rząd Polski w formie Ministerstwa finansów, zamierza, coraz bardziej zniewalać Polaków w sferze płacenia gotówką.

Już obecnie, w Polsce nie można płacić gotówką między przedsiębiorcami za transakcje 15 tysięcy złotych.

Jak ustaliło prawo.pl, Ministerstwo Finansów chce obniżyć próg obrotu bezgotówkowego do 8 tysięcy złotych.

Jak widać, rząd Polski kawałek po kawałku obniża progi obrotu gotówkowego.

Dzisiaj próg to 15 tys. zł, już niedługo to może być 8 tys. zł, a jak tak dalej pójdzie, to już niedługo wszystko będzie musiało być kupione przelewem lub kartą.

Tym sposobem, dążymy do pełnego zniewolenia Polaków, mimo że będziesz posiadać gotówkę, ale jakimś cudem zablokują Ci konto — nie będzie można zrobić zakupów lub zapłacić fakturę.

Pieniądz papierowy, to jeden z ostatnich regulowanych bastionów wolności.

Ze względu na podobne pomysły powstały kryptowaluty, ludzie kupują kryptowaluty, nie dlatego, że chcą zarobić, ale także, dlatego że uważają, że ich pieniądze będą bezpieczniejsze w kryptowalutach.

Im mocniej rząd będzie przyciskał ludzi, tym ludzie będą szukali większego bezpieczeństwa dla swoich pieniędzy.

Ja tego nie wymyśliłem, mimo że osobiście nie jestem zwolennikiem kryptowalut, to wystarczy spojrzeć na świat, coraz nowsze kryptowaluty rosną w siłę.

W Polsce już obecnie jest reżim podatkowy, który jest do wytrzymania tylko dla części Polaków. Reszta wyjeżdża z Polski, do Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec.

Podatki są wysokie, ZUS jest wysoki, płacą mało, a do tego, jeżeli Twoje konto zostanie zablokowane na miesiąc, możesz zbankrutować, bo prawo zabroni Ci płacenia za faktury gotówką, a z banku nie będzie można skorzystać.

Bardzo proszę o udostępnienie tego artykułu, gdzie się da, aby jak najwięcej Polaków mogło zrozumieć, to co może się niedługo stać.

Źródło: https://dobryruch.co.uk/nowe-prawo-polacy-nie-beda-mogli-juz-placic-gotowka/?fbclid=IwAR23bLwSF3FJxLksqYbVYKWFkpk_po__gzdzg2Xe4nWL7b22w6aAYjq6dis

Za: http://www.wicipolskie.org/?p=44703

30.11.2019

Jerzy Ulicki-Rek

https://www.polskawalczaca.com/

elektroniczny obóz koncentracyjny AntychrystaNWO żydowska Synagoga SzatanaPiSPolska neokolonią syjonizmuspołeczeństwo bezgotówkoweżydowski moshiach (Antychryst)
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment