imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

No i mamy po wyborach

ax5

Strona główna &gt Polska &gt No i mamy po wyborach No i mamy po wyborach AdRo203 Polska

No i mamy po wyborach. I znów Polacy poszli wybierać między dżumą a cholerą czyli dla wielu postawić na mniejsze zło by to większe nie przejęło władzy ale zawsze między jednak złem. I znów jak poprzednio nie raz i nie dwa usilne staranie by nie zmarnować głosu przez oddanie na wprawdzie uczciwiej zapowiadający się byt polityczny ale w sondażowniach na dalekim miejscu a w mediach reżimowych blokowany lub ośmieszony więc kierowani przez niby racjonalne podejście z góry odrzucony i przekreślony jako nie zapowiadający sukcesu . .. No ale w sumie jakoś widać zadowolenie u obu przeciwnych stron zaprawione pewnym niedosytem . Obaj przeciwnicy, PO i PIS, każde ogłasza się zwycięzcą no bo PO ma duże miasta ale PIS prowincje a tak każde z nich ma circa po pół Polski.

Więc znów zacznie się wielkie żarcie dla okrągłostołowców Une dobrze wiedzą po co im dyzmokracja i dlaczego tak usilnie lansują tę parszywą demonokrację bo tylko dzięki niej trzymają władzę i nie zanosi się że utracą .Ot, masa większościowa, właściwie prowadzona, w tym systemie ma rację i basta. Wszyćkie są przeca równe, nieprawdaż ? No i równiejszych jest więcej niż równych.Osobiście czuję iż za swojego życia nie doczekam Wolnej Polski i tylko martwię się czy nie skrzyżuję resztki mego życia z planowanym przez wrogów Polin lub kolejnym brutalnym rozbiorem na „wiekszą chwałę Jewropy”.

Za: facebook.pl Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2018/10/andrzej-szpilarewicz-no-i-mamy-po.html#more Data publikacji: 24.10.2018

farsa wyborówIII RPkomedia demokracjiupadek moralny i obyczajowy Polakówwybory samorządowe
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment