imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Niemcy. Zamieszki na basenie. W awanturze brało udział 250 osób

8xxa4j6g5ja4xpwxrkb2zesjsjbq1xpv.png


Na basenie w Neukoelln 21-letnia kobieta i jej towarzysze zostali spryskani pistoletami na wodę przez kilkoro dzieci. Wywołało to awanturę na 250 osób.

Kolejne zamieszki na publicznym basenie w Berlinie. Według policji w Sommer Bad w dzielnicy Neukölln doszło do zamieszek z udziałem 250 osób. Awanturę miał rozpocząć atak pistoletem na wodę pisze – berlińska policja. Przed tygodniem na basenie w dzielnicy Steglitz w Berlinie doszło do bijatyki z udziałem 100 osób, którą także rozpoczęły zaczepki związane z polewaniem wodą.

Kolejny incydent na publicznym basenie w stolicy Niemiec Berlinie.

Awantura zaczęła się od psikania wodą

W niedzielę około godz. 17:15 na basenie w Neukölln 21-letnia kobieta i jej towarzysze zostali spryskani pistoletami na wodę przez kilkoro dzieci, gdy stali w kolejce do zjeżdżalni. Berlińska policja podała, że w rezultacie incydentu doszło do kłótni. W wymianę zdań włączył się w wieku od 35 do 40 lat.

 

“Trzymał on pistolet na wodę bezpośrednio przed twarzą 21-latki i pociągnął za spust” – podała komenda policji w komunikacie.

 

ZOBACZ: Berlin: Sto osób biło się na basenie. Zaczęło się od ochlapania wodą

 

Wtedy oblana wodą kobieta miała splunąć na natręta, który w odpowiedzi uderzył ją zabawką w twarz. Wskutek uderzenia kobieta doznała złamania nosa. Kobiecie pomogli ratownicy, ale odmówiła ona leczenia w szpitalu.

 

Podejrzanego, który pobił kobietę, nie udało się odnaleźć. Wskutek pobicia na basenie doszło jednak do masowych zamieszek.

Policja: W awanturze brało udział 250 osób

“Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn nagle wybuchły zamieszki, podczas których policja i pracownicy ochrony byli atakowani przez nawet 250 osób” – poinformowano w komunikacie. Wobec faktu, że nikt z gości nie reagował na polecenia obsługi kierownik zmiany służby ochrony “podjął decyzję o natychmiastowym zamknięciu basenu”.

Wszyscy kąpiący się zostali poproszeni o opuszczenie terenu kąpieliska. Polecenie to udało się zrealizować dopiero po tym jak na miejsce przyjechały kolejne oddziały policji. Dopiero wtedy udało się zamknąć kąpielisko.

 

ZOBACZ: Zabrze. Bójka trzech mężczyzn. Zatrzymani użyli broni czarnoprochowej, siekiery i kija

 

Trwa dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności, uszkodzenia ciała i naruszenia porządku publicznego.

 

Tydzień wcześniej do podobnej do bijatyki z udziałem około stu młodych mężczyzn doszło na kąpielisku w dzielnicy Steglitz w Berlinie. Tam również awantura rozpoczęła się od kłótni o pistolety na wodę.

hlk/Polsatnews.pl/PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment