imalopolska

najnowsze wiadomości

Technologie

Nie żyje 13-letni młody piłkarz Znicza Pruszków

sport-4032242_960_720.jpg


W piątek 17 grudnia nagle po meczu zmarł 13-letni piłkarz junior z drużyny Znicza Pruszków, Karol Setniewski. Nie wiadomo co było przyczyną śmierci nastolatka.

Znicz Pruszków dopiero zakończył czwartkowe spotkanie rocznika 2008 z Legią Warszawa a już niedługo później jeden z członków nastoletniej drużyny Karol Setniewski znalazł się w szpitalu. Młody piłkarz bezpośrednio po spotkaniu narzekał na silny ból głowy. Zabrano go niezwłocznie do pobliskiego szpitala, gdzie po wykonaniu badania tomografem okazało się, że chłopak miał obrzęk mózgu. Chłopak trafił na salę operacyjną. Operacja nie dała jednak oczekiwanego efektu, a sam pacjent nie wybudził się już ze śpiączki. Wobec nieskuteczności kolejnych prób reanimacji i przywrócenia funkcji życiowych ostatecznie podjęto trudną decyzję o odłączeniu od aparatury podtrzymującej życie.

O nagłej śmierci nastoletniego piłkarza poinformował czytelników serwisu WP Sportowe Fakty Marek Wawrzynowski. Nie podano oficjalnie co było bezpośrednią przyczyną śmierci chłopaka. Nie podano do wiadomości publicznej, czy chłopak przyjął eksperymentalny preparat na covid czy nie, a nie jest już tajemnicą, że praktyka szczepienia jest nagminna w świecie sportowym. Informacje napływające z różnych stron sugerują też związek przyczynowo – skutkowy pomiędzy iniekcją a nagłym zasłabnięciem bądź śmiercią sportowców będących w dobrej kondycji zdrowotnej i fizycznej.

Karol Setniewski był najlepszym z rocznika 2008 i jednocześnie obiecującym zawodnikiem i kapitanem drużyny. Był najlepszy w swojej szkole i jako reprezentant kadry Mazowsza dawał z siebie wszystko na boisku w trakcie każdego spotkania. Akademia Legii Warszawa traktowała poważnie jego kandydaturę. Jego życie i plany zostały nagle brutalnie przerwane z dnia na dzień. Jego optymizmu, radości i energii będzie z pewnością brakować w drużynie, koledzy jednak z pewnością nigdy go nie zapomną i na zawsze pozostanie on w ich sercach i pamięci.


Source link

Leave a Comment