imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Nauka POTWIERDZA: szczepionki rozprzestrzeniają odrę. Ethan Huff

a-125

Strona główna &gt Zdrowie &gt Nauka POTWIERDZA: szczepionki rozprzestrzeniają odrę. Ethan Huff Nauka POTWIERDZA: szczepionki rozprzestrzeniają odrę. Ethan Huff a303 Zdrowie

(Natural News) Podczas gdy agencje zdrowia publicznego, konwencjonalni lekarze i pro-szczepionkowi fanatycy chcieliby żebyśmy wierzyli, że szczepionka daje absolutną ochronę przed zachorowaniem i szerzeniem się choroby zakaźnej, to badania opublikowane / research published in the journal Clinical Infectious Diseases pokazują bez cienia wątpliwości, że absolutnie tak nie jest.

Skupiając się konkretnie na szczepionce MMR przeciwko odrze, śwince i różyczce, naukowcy z Biura Szczepionkowego nowojorskiego Departamentu Zdrowia Higieny Psychicznej, Krajowego Ośrodka Szczepionek i Chorób Układu Oddechowego, i CDC, wykryli, że pomimo podania szczepionki, osoby uczestniczące epidemii odry w Nowym Jorku w 2011, dalej łapały i zarażały odrą innych – łącznie z tymi które też zostały zaszczepione.

Była to tak potworna rewelacja, że nawet media głównego nurtu musiały ją zauważyć, w tym Sciencemag.org, które opublikowało artykuł w kwietniu 2014 na ten temat zatytułowany „Pierwszy raz epidemia odry prześledzona do w pełni zaszczepionego pacjenta” / Measles Outbreak Traced to Fully Vaccinated Patient for First Time. W istocie, szczepionka MMR nie działa jak twierdzono, ani podwójna dawka, jak twierdziła CDC, nie daje prawie idealnej ochrony przed chorobą.

„Badania wyraźnie pokazują, że osoba zaszczepiona nie tylko może zachorować na odrę, ale też zakażać nią innych, którzy też byli zaszczepieni przeciwko niej – podwójnie obalając tezę, że podanie wielokrotnych dawek szczepionki MMR jest ‚skuteczne w 97%’, jak twierdzono” – pisze GreenMedInfo.com.

Ten sam raport wyraźnie pokazuje, że pierwszy znany przypadek przekazania odry w czasie tej konkretnej epidemii wystąpił u dwukrotnie zaszczepionej osoby, naciskając na „potrzebę dokładnego badania epidemiologicznego i laboratoryjnego podejrzanych przypadków odry niezależnie od statusu szczepienia” – podsumował raport.

Więcej tutaj: Vaccines.news.

Epidemia świnki w 2015 na University of Illinois podobnie objęła osoby zaszczepione

Podobna epidemia jaka miała miejsce kilka lat później na University of Illinois Urbana-Champaign dalej pokazuje fiasko szczepionki MMR jakoby zapewniała prawdziwą i trwałą ochronę przed świnką.

Jak napisaliśmy wtedy / we reported, dziesiątki studentów na tej uczelni zaraziły się świnką – i zdaniem dyrektora Departamentu Zdrowia Publicznego Illinois, Nirava Shaha, ogromna większość przypadków wystąpiła u osób już zaszczepionych nie jedną, a dwiema dawkami MMR, jak teraz radzi CDC. To sugeruje, że tak jak z odrą, NNR jest zupełnie nieskuteczna w ochronie przed załapaniem i szerzeniem świnki – co oznacza, że szczepionka MMR jest, dla wszystkich intencji i celów, medycznie bezużyteczna.

Nie daj się ogłupić: szczepionka MMR wykazała, że WYWOŁUJE odrę u ogromnej większości zaszczepionych

Oprócz tego, że MMR nie chroni przed załapaniem i szerzeniem odry, to wykazała też, że może wywoływać odrę u niektórych osób. Naukowcy z należącego do CDC Krajowego Centrum Chorób Zakaźnych, programu finansowanego przez WHO i Krajowy Program Szczepień, wykryli, że ogromna większość osób zaszczepionych MMR wykazuje wykrywalne poziomy infekcji odry w organizmie.

Żeby być bardziej precyzyjnym, jest to choroba znana jako measles inclusion body encephalitis / MIBE [wywołana przez szczep odry pochodzący ze szczepionki*] która infekuje mózg i może potencjalnie prowadzić do śmierci – podczas gdy naturalna infekcja odrą jest typowo łagodna jak wietrzna ospa.

* https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10589903

„Morał z tego jest taki, że nie powinno się obwiniać rodziców nie szczepiących dzieci za zachorowalność i śmiertelność chorób zakaźnych, kiedy szczepionka nie daje odporności, i nie chroni zaszczepionych osób przed skażaniem innych” – mówi GreenMedInfo.com.

Pełny raport tutaj: at GreenMedInfo.com.

Science CONFIRMS it: Vaccines spread measles

Ethan Huff – 17.01.2019

https://www.naturalnews.com/2019-01-17-science-confirms-vaccines-spread-measles.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment