imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Naklejki ślubne – szybka i stylowa dekoracja!

Strona główna > Polska > Naklejki ślubne – szybka i stylowa dekoracja! Naklejki ślubne – szybka i stylowa dekoracja! Artykuł Sponsorowany Polska

Dzisiaj do dekoracji ślubu oraz wesela przykłada się znacznie większy nacisk niż kiedyś. Przyszli małżonkowie mogą przebierać w różnych ozdobach przeznaczonych na ten wyjątkowy dzień. Wśród nich bardzo popularne są naklejki ślubne, które mogą być także spersonalizowane.

Naklejki są bardzo proste w użyciu – wystarczy tylko odlepić film pokrywający warstwę samoprzylepną, a potem przyłożyć naklejkę na miejsce i już mamy efektowną dekorację. Z tego też względu nalepki to także bardzo popularny pomysł na ozdobę ślubną i weselną. W jaki sposób można je zastosować i gdzie je zamówić? Sprawdź teraz!

Gdzie nalepiać naklejki ślubne?

Kolorowe, a także personalizowane naklejki ślubne – https://abforwedding.pl/naklejki/ są wszechstronną dekoracją. Najczęściej umieszcza się na nich imiona świeżo upieczonych małżonków, a także datę ich zaślubin. Takie nalepki mogą być wspaniałą pamiątką po ślubie i weselu! Ze względu na prostotę użycia naklejki ślubne umieszczane mogą być na różnych nawierzchniach. Gdzie stosowane są najczęściej?

Przykładowe zastosowanie naklejek ślubnych:

  • zaproszenia ślubne
  • upominki dla gości
  • butelki z alkoholem
  • dekoracje stołu weselnego
  • etykiety na stół
  • pudełka na ciasto

Jak zatem widać, naklejki ślubne można zastosować na wielu różnych nawierzchniach. Ich umieszczenie jest przy tym bardzo proste – silny klej dobrze trzyma się różnych materiałów.

Gdzie można zamówić naklejki ślubne?

Aktualnie naklejki ślubne są popularnym gadżetem i dostarcza je wiele firm zajmujących się produkcją materiałów na ślub oraz na wesele. Bez trudności można zamówić je również za pośrednictwem internetu. Firmy mogą wykonać także personalizację naklejek zgodnie z życzeniem swojego klienta. Wtedy naklejki mogą posiadać datę ślubu, a także imiona lub też inicjały małżonków. Za 100 sztuk personalizowanych naklejek o średnicy 4 cm trzeba zapłacić od około 50 do 70 złotych. Podsumowując, naklejki ślubne to bardzo łatwa w użyciu, a przy tym efektowna dekoracja ślubna i weselna. Dzięki nim można sprawić, że uroczystość będzie jeszcze bardziej elegancka!

Artykuł Sponsorowany
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment