imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

“Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”. Wigilia i Święta Bożego Narodzenia w Polsat News

2ghiikfxi24nmwhqqoty1oxwdiwszji5.jpg


24 grudnia Polsat News zaprasza widzów do wysłuchania najpiękniejszych kolęd i pastorałek

Wigilijny wieczór upłynie w Polsat News w rytm melodii najpiękniejszych kolęd i pastorałek. O północy rozpocznie się transmisja uroczystej Pasterki ze Świątyni Opatrzności Bożej. Msze święte zobaczymy w Polsat News również w pierwszy i drugi dzień Świąt o godzinie 9:00.

Wigilia to wyjątkowy dzień, w którym czas zwalnia i polityka schodzi na boczny tor. Z tej okazji Polsat News 24 grudnia, już od 16:30 zaprasza widzów do wysłuchania najpiękniejszych kolęd i pastorałek, które umilą czas świątecznych przygotowań. Utwory wykonywać będą najpopularniejsi artyści i wykonawcy z najpiękniejszych polskich kościołów.

 

Czytaj także: Świąteczne spektakle na niebie

 

Tradycyjnie o godzinie 18:50 zostanie wyemitowane główne wydanie “Wydarzeń“, następnie – “Gość Wydarzeń“.

 

WIDEO: Święta w Polsat News

 

Zaraz po nich, o godzinie 19:50 na antenie Polsat News ponownie zagoszczą kolędy i pastorałki, które będą idealnym towarzyszem wigilijnej kolacji w gronie najbliższych.

Pasterka w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

Punktualnie o północy przeniesiemy się do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, skąd będzie transmitowana Pasterka. Z tego samego miejsca, o godzinie 9:00 na antenie Polsat News zobaczymy msze święte w pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę o 11:55 zapraszamy widzów na program “Angelus“.

 

26 grudnia, nie zabraknie również emitowanych w niedzielę programów publicystycznych – o 9:55 “Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii”, zaraz po nim o 11:00 “Czterech Stron Prasy” oraz o 19:30 “Państwa w Państwie”.

an/ml/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment