imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Najnowsza lista najlepszych przewoźników Premier Carrier firmy FourKites pokazuje zwrot z inwestycji w generowane w czasie rzeczywistym wysokiej jakości dane o widoczności łańcucha dostaw

PCL_H1_2022_PR_Image_-_Europe.jpg


Przewoźnicy z listy Premier Carriers notują znaczące wzrosty obrotu towarowego pomimo wciąż niestabilnej sytuacji na rynkach.

AMSTERDAM–(BUSINESS WIRE)– FourKites, dostawca wiodącej na świecie platformy zapewniającej widoczność łańcucha dostaw, opublikował dzisiaj swoją globalną listę najlepszych dostawców Premier Carrier List (PCL), która jest wyróżnieniem dla dynamicznie rozwijającej się społeczności pośredników, przewoźników i firm zewnętrznych zajmujących się logistyką, osiągających najwyższe standardy doskonałości operacyjnej związane z widocznością we wszystkich środkach transportu.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20220923005062/en/.

Aby zakwalifikować się na listę PCL, przewoźnicy muszą zademonstrować zdolność do przekazywania wysokiej jakości, spójnych i dokładnych danych na temat przeważającej większości swoich dostaw, co pozwala ich klientom wysyłającym przesyłki i innym partnerom w obrębie ekosystemu na optymalizację działalności, skrócenie czasu oczekiwania do wysyłki, zmniejszenie stanu zapasów i optymalizację kosztów pracy.

W pierwszej połowie 2022 r. na listę PCL trafiło 685 przewoźników, przy czym liczba przewoźników z Europy wzrosła o 8%. Przewoźnicy Premier Carrier posiadali znacząco wyższy średni odsetek śledzonych przesyłek niż przewoźnicy spoza listy. W ostatnim półroczu przewoźnicy zakwalifikowani do listy Premier Carrier List śledzili średnio 92,6% swoich transportów drogowych z widocznością w czasie rzeczywistym, podczas gdy przewoźnicy spoza listy zaledwie 74,3%.

„Nawiązaliśmy współpracę z FourKites, bo chcieliśmy rozwinąć naszą działalność – mówi Vladas Stončius, dyrektor handlowy, Vlantana. – Dostawcy coraz częściej oczekują od przewoźników przesyłania danych w czasie rzeczywistym na temat wszystkich przesyłek. Dzięki FourKites możemy to robić efektywnie i stale, dzięki czemu udało nam się zdobyć większych klientów i podnieść nasze zyski na marży”.

Co istotne, przewoźnicy z listy Premier Carriers odnotowali lepszą stopę wzrostu niż ich konkurenci spoza listy. W Europie od pierwszej połowy roku 2021 do pierwszej połowy roku 2022 przewoźnicy Premier Carriers uzyskali wzrost obrotu towarowego o 9% w porównaniu z przewoźnikami spoza listy w regionie, u których obrót spadł o 2%.

„Trafienie na listę Four Kites Premier Carrier List jest coraz ważniejszym wyróżnieniem dla przewoźników, pośredników i podmiotów zewnętrznych świadczących usługi logistyczne, którzy dążą do wyróżnienia się na coraz bardziej konkurencyjnym i narażonym na zmiany rynku – powiedział Jason Eversole, wiceprezes ds. działalności przewoźników i strategii w FourKites. – Cieszymy się z ciągłego wzrostu całkowitej liczby przewoźników Premier Carriers i jesteśmy równie zadowoleni z faktu, że podmioty z listy uzyskują wyraźne korzyści biznesowe dzięki doskonałości w dziedzinie widoczności”.

Lista Premier Carrier List jest dostępna tutaj. Listę można przeszukać według zdolności przewoźników, środków transportu, obsługiwanych lokalizacji i innych istotnych kryteriów.

Przewoźnicy Premier Carriers o korzyściach programu:

„W Transervice jesteśmy dumni ze znalezienia się na liście FourKites Premier Carriers. FourKites daje Transervice i naszym klientom niezrównaną widoczność naszej działalności logistycznej. W efekcie uzyskujemy całkowitą przejrzystość naszego łańcucha dostaw i możliwość efektywnego gospodarowania zasobami. Z dumą współpracujemy z FourKites i nie możemy się doczekać dalszego rozwoju i kolejnych innowacji” – Tom Poduch, starszy dyrektor działu Rozwiązań w Transervice.

„Van den Bosch wciąż poszukuje nowych możliwości sprawienia, by nasz łańcuch dostaw był bardziej efektywny i przyjazny dla środowiska. Kluczowym motorem napędowym są tu innowacje i cyfryzacja, które są możliwe dzięki danym, pozyskiwanej wiedzy i wyciąganym z niej wnioskom. Miejsce na liście Premier Carriers List jest miłym wyróżnieniem, które potwierdza naszą pozycję jako podmiotu, który zmienia oblicze transportu masowego” – Marrit Hopmans, kierownik ds. danych i zastosowań, Van den Bosch.

„Jako były pracownik FourKites miałem okazję na własne oczy zobaczyć, jak kluczowa dla całej branży jest ich technologia. W Transloop jesteśmy niezmiernie dumni ze znalezienia się na liście FourKites Premier Carriers. Będziemy nadal odpowiadać na zapotrzebowanie naszych partnerów, przewoźników i dostawców, by TransLoop był najbardziej przejrzystym i niezawodnym pośrednikiem w całej branży” – Nick Reasoner, dyrektor generalny, TransLoop.

FourKites

Jako czołowa światowa platforma zapewniająca widoczność łańcucha dostaw, FourKites® obejmuje swoim zasięgiem nie tylko transport, ale także place składowe, magazyny, sklepy i wiele więcej. Śledząc ponad 2,8 mln ładunków dziennie przewożonych drogami, koleją, drogą morską i lotniczą, paczek i przesyłek kurierskich i docierając do ponad 200 krajów, FourKites łączy dane gromadzone w czasie rzeczywistym i ogromny potencjał uczenia maszynowego w celu wsparcia firm w ich drodze do cyfryzacji całego łańcucha dostaw. Ponad 1100 najbardziej uznanych na świecie marek, w tym 9 z listy 10 największych marek pakowanych produktów konsumenckich i 18 z listy 20 największych firm oferujących produkty żywnościowe i napoje, zaufało FourKites, powierzając tej firmie transformację ich działalności i stworzenie bardziej zwinnego, wydajnego i zrównoważanego łańcucha dostaw. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.fourkites.com.

Wersja źródłowa dostępna w portalu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220923005062/en/.

Źródło: FourKites

KONTAKT:

Scott Johnston

dyrektor działu PR na Europę

FourKites

tel. +31 62 147 8442

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment