imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Na rzeszowskim oddziale TVP pojawił się napis „Telewizja PiS Polin”. Bańka: „TVPiS przybrała prawdziwą nazwę”

a-75

Strona główna > Polska > Na rzeszowskim oddziale TVP pojawił się napis „Telewizja PiS Polin”. Bańka: „TVPiS przybrała prawdziwą nazwę” Na rzeszowskim oddziale TVP pojawił się napis „Telewizja PiS Polin”. Bańka: „TVPiS przybrała prawdziwą nazwę” a303 Polska 1

Na budynku TVP Rzeszów ktoś napisał „Telewizja PiS Polin”, przekreślając słowo „Polska” w nazwie stacji. O tym fakcie poinformował na Facebooku kandydat Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy na europosła Damian Bańka.

Według doniesień portalu „Rzeszów News”, w nocy z wtorku na środę policja została poinformowana o akcie wandalizmu. Ktoś czerwonym sprayem skreślił słowo „Polska” w widniejącym na budynku napisie „Telewizja Polska”. W zamian dopisał „PiS” i „Polin” – czyli Polska w języku jidysz i hebrajskim.

Napis usunięto zanim pracownicy TVP przyszli w środę na poranną zmianę. Na razie nie wiadomo, kto jest sprawcą. – Przyjęliśmy zawiadomienie od pracownika telewizji. Sporządzona została dokumentacja fotograficzna, przesłuchujemy świadków. Trwa zbieranie dowodów – mówił rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie Adam Szeląg.

Zdjęcie napisu opublikował na Facebooku Damian Bańka, lider listy Konfederacji w Rzeszowie. „TVPiS w Rzeszowie przybrała prawdziwą nazwę. Stop Acta 3.0+” – napisał.

„Takie zdarzenia tylko pokazują, iż desperacja i rozczarowanie tym co robi PiS w TVP jest silniejsze niż ewentualna odpowiedzialność karna. Jesteśmy przeciwni niszczeniu czyjegoś mienia, jednak decydenci nie powinni doprowadzać ludzi do takich szalonych działań” – dodał w kolejnym wpisie.

Źródła: Rzeszów News/Facebook

Za: https://nczas.com/2019/05/23/na-rzeszowskim-oddziale-tvp-pojawil-sie-napis-telewizja-pis-polin-banka-tvpis-przybrala-prawdziwa-nazwe/

a303

“Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment