imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Morawiecki mówi, że jest z ruchu ludowego

a090

Strona główna &gt Polska &gt Morawiecki mówi, że jest z ruchu ludowego Morawiecki mówi, że jest z ruchu ludowego Ogarek Polska

Trochę to dziwne wyznanie bo na taśmach z „Sowy i Przyjaciół” mówił, że właśnie wrócił z turnee po funduszach hedgingowych :

Morawiecki: Jestem po tych… Po takim moim, wiesz, tournee po tych hedge fundach, inwestycyjnych funduszach i tak dalej, nie.

Ciekawe doświadczenie, ale tak samo bardzo smutne. Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować. Jeszcze się prosisz oczywiście o ten kapitał, nie?

Oni oczywiście w tej swojej chciwości… Ja cały czas tak patrzę na ten świat z punktu widzenia geo i historycznego trochę. I mi się wydaje, że popełniają błąd.

>> https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-tasmowa-to-mowil-mateusz-morawiecki-na-tasmie-od-sowy-i-przyjaciol/247cq75

Fundusz hedgingowy (ang. hedge fund) – rodzaj funduszu inwestycyjnego. Nie ma jednej szeroko uznanej definicji funduszu hedgingowego. Wśród charakterystycznych cech takich podmiotów można jednak wymienić: wykorzystywanie różnorodnych zaawansowanych technik inwestycyjnych (transakcji arbitrażowych, instrumentów pochodnych, krótkiej sprzedaży, HFT) i dźwigni finansowej, stosowanie opłat za zarządzanie uzależnionych od wyników inwestycyjnych, szukanie możliwości osiągnięcia dodatniego wyniku inwestycyjnego niezależnie od tendencji rynkowych.

NAJLEPIEJ TO OSIĄGNĄĆ GDY SIĘ JEST U WŁADZY /

… ALBO „PRZY KORYCIE”, JAK TO NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ

Za: http://ziut.neon24.pl/post/145827,morawiecki-mowi-ze-jest-z-ruchu-ludowego

Data publikacji: 7.10.2018

III RPMorawiecki
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment