imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Moja strona www – alternatywa dla WordPress

DOC.20240119.47429140.1.jpg


We współczesnym świecie swoją stronę internetową może stworzyć każdy – umożliwiają to systemy CMS takie jak WordPress. To narzędzie, które mimo swojej popularności jest trudne w obsłudze dla niedoświadczonego użytkownika. A co, jeśli istnieje prostsza alternatywa?

WordPress od lat stanowi dla wielu jedyną możliwość stworzenia strony internetowej na własną rękę. Nie da się jednak ukryć, że przez skomplikowane funkcje nie każdy jest w stanie mu podołać. Co więc z osobami, które nie mają czasu na naukę? Co z tymi, którzy nie są w stanie opanować trudnych opcji WordPressa? Odpowiedzią na to pytanie okazuje się kreator stron internetowych – WebWave. Jest dostosowany do umiejętności mniej, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników Internetu. Co najważniejsze, aby z niego korzystać, użytkownik nie musi potrafić kodować. Dzięki temu nawet digitalowi amatorzy są w stanie poradzić sobie z tym narzędziem. Mogą stworzyć witrynę idealną – dokładnie taką, o jakiej marzą. To szansa, aby przeprowadzić cały proces samodzielnie – i to bez jakiegokolwiek doświadczenia w programowaniu.

Jak działa WebWave?

WebWave to oprogramowanie do tworzenia stron internetowych. Nie wymaga od użytkownika posiadania zaawansowanych umiejętności digitalowych. W praktyce oznacza to przede wszystkim, że użytkownik oszczędza mnóstwo czasu. Co więcej, z opanowaniem tego narzędzia i stworzeniem witryny jest w stanie poradzić sobie zupełnie sam. Z każdym tygodniem pojawia się coraz więcej aktualizacji, które mają za zadanie ułatwić użytkownikowi przebieg procesu. To szansa na zaprojektowanie strony od A do Z. Użytkownik może wspomóc się szablonem lub skorzystać z innowacyjnego AI Buildera. To z pewnością doskonałe rozwiązanie dla początkujących projektantów stron. Mają oni możliwość stworzenia sklepu internetowego, portfolio czy też własnego bloga. W kreatorze znajdą wszystkie najważniejsze funkcje, niezbędne do stworzenia witryny.

„Podczas wieloletnich prac nad WebWave kierowaliśmy się przede wszystkim jednym założeniem – kreator miał być dostępny dla każdego, prosty i przyjemny w obsłudze. Tak też się stało – WebWave umożliwia stworzenie profesjonalnej strony internetowej znacznie szybciej, niż w przypadku kodowania jej od zera lub korzystania z innych dostępnych edytorów. Obecnie, jesteśmy w stanie stwierdzić, że nasz cel został osiągnięty. Każdy, kto projektuje swoją stronę za pomocą WebWave, może cieszyć się tym, że ma kontrolę nawet nad najmniejszym detalem. Efekt finalny zależy w pełni od preferencji użytkownika” – podsumowuje Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

WebWave AI Builder

Jednym z przełomowych ruchów WebWave było wykorzystanie sztucznej inteligencji. WebWave AI Builder pomaga w zaprojektowaniu strony nawet najmniej doświadczonym użytkownikom Internetu. W jaki sposób działa? To naprawdę proste. Wystarczy, że użytkownik wprowadzi krótki opis swojej działalności i preferencji estetycznych. Po wykonaniu tego kroku dostanie gotowy szablon dostosowany do potrzeb, wypełniony treściami i zdjęciami dotyczącymi biznesu – i to zaledwie w ciągu trzech minut. Na koniec użytkownik ma możliwość edytowania szablonu i doprowadzenia do perfekcji każdego detalu.

Alternatywa dla WordPressa

WordPress dla wielu osób jest niewątpliwie wygodną opcją. Mimo to nie każdy jest w stanie posługiwać się tym CMS-em. Niektórym sprawia on ogromne trudności od samego początku ze względu na konieczność konfiguracji hostingu, wtyczek, a także regularne aktualizowanie poszczególnych elementów strony. Rozwiązaniem tego problemu jest kreator stron internetowych – WebWave. Narzędzie przystosowane do wszystkich użytkowników – nawet tych najbardziej wymagających. Dzięki różnorodnym funkcjom mogą mieć pewność, że z łatwością dostosują witrynę do swoich potrzeb. Co więcej, zespół WebWave nie zatrzymuje się i stale dba o to, aby kreator był funkcjonalny i dostosowany do trendów. To gwarancja satysfakcji.

WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1000 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 17 lokalizacjach. Więcej na stronie internetowej: www.wenet.pl.

WebWave

WebWave to firma oferująca intuicyjny kreator stron internetowych. Dzięki rozwiązaniom WebWave MŚP z kompetencjami digital natives mogą samodzielnie stworzyć stronę internetową zgodną z wymogami SEO, bez kompromisów w zakresie designu, w przystępnej cenie. Ponad 10 lat obecności na polskim rynku zapewniło firmie pozycję lidera. Kreator stron www firmy dostępny jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rumuńskiej. Z WebWave korzysta 600 000 użytkowników na całym świecie. BusinessInsider Polska określa WebWave jako „konkurencję dla WordPressa”.

KONTAKT:

WeNet Group S.A.

Tomasz Jaros

tel. +48 782 180 917

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: WeNet

 


Source link

Leave a Comment