imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Milliken & Company powołuje Cindy Boiter na stanowisko wiceprezesa wykonawczego i prezesa działu chemicznego

Cindy_Boiter.jpg


Fot. Business Wire/Milliken & Company – Cindy Boiter

SPARTANBURG, S.C.–(BUSINESS WIRE)– Milliken & Company z przyjemnością ogłasza, że Cindy Boiter została wiceprezesem wykonawczym i prezesem działu chemicznego Milliken. Od 15 marca obejmie ona stanowisko obecnie sprawowane przez Davida Moody’ego, który przechodzi do innego podmiotu.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210304005823/en/.

„To ekscytująca nominacja dla naszej firmy, ponieważ Cindy zostanie pierwszą w historii kobietą na stanowisku prezesa oddziału w Milliken – skomentował Halsey Cook, prezes i dyrektor generalny Milliken. – Ma ona wyjątkowe kwalifikacje do kierowania naszym działem chemicznym dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w tym dziale, zrealizowanym przez nią przejęciom oraz ze względu na fakt, że stanowi ona uosobienie celu firmy Milliken”.

Boiter dołączyła do działu chemicznego Milliken w 2012 roku w charakterze dyrektor ds. marketingu, strategii i rozwoju biznesu, a następnie awansowała na stanowisko dyrektor finansowej działu, gdzie odegrała niezwykle istotną rolę w jej szybkim rozwoju. W 2018 roku przeszła na stanowisko dyrektor ds. strategii Milliken, w ramach którego kierowała inicjatywami planowania strategicznego firmy do roku 2025 i nadzorowała dwa znaczące przejęcia. Boiter jest laureatką nagrody Milliken Honors Award for Diversity and Inclusion przyznawanej za wspieranie różnorodności i otwartości oraz aktywnym sojusznikiem dla partnerów na całym świecie.

„Chcemy również skorzystać z okazji, aby podziękować Davidowi Moody’emu za jego 33-letnią pracę w Milliken i życzyć mu wszystkiego dobrego na kolejnym etapie kariery” – podsumowuje Cook.

Milliken

Specjalizująca się w materiałoznawstwie firma Milliken & Company wie, że pojedyncza cząsteczka może zmienić świat. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z branży tekstylnej, podłogowej, chemikaliów specjalistycznych i medycyny Milliken wychodzi naprzeciw jednym z największych wyzwań globalnych. Firma, która przez 15 lat z rzędu zajmuje miejsce na liście najbardziej etycznych firm, prowadzonej przez Instytut Ethisphere, wychodzi naprzeciw wyzwaniom z niesłabnącym zaangażowaniem na rzecz zapewniania zrównoważonych rozwiązań dla klientów i społeczności. Osiem tysięcy partnerów w 46 lokalizacjach na całym świecie skupia się na wspólnym celu – pozytywnym wpływaniu na świat przez wiele pokoleń. Dowiedz się więcej o pełnych pasji pracownikach i niekonwencjonalnych rozwiązaniach Milliken na stronie milliken.com oraz na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Twitterze.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210304005823/en/.

Źródło: Milliken & Company

KONTAKT:

Betsy Sikma

e-mail: [email protected]

tel. 864.909.7908

Liz Morris

e-mail: [email protected]

tel. 864.918.5196

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment