imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Michał Dworczyk złożył rezygnację – Polsat News

2ak2vvu65uzxbe1eiyqynaspkwfd8e36.jpg


Michał Dworczyk złożył rezygnację z funkcji szefa kancelarii premiera. “Dziś złożyłem rezygnację z funkcji szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów” – powiadomił polityk na Twitterze.

Informacje o złożeniu rezygnacji przekazał Michał Dworczyk w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

 

“Dziś złożyłem rezygnację z funkcji szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dziękuję Prezesowi J. Kaczyńskiemu, Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, kierownictwu PiS oraz wszystkim pracownikom KPRM za zaufanie i blisko 5 lat współpracy!” – napisał Michał Dworczyk. 

Michał Dworczyk złożył rezygnację. “Pojawiły się liczne sytuacje, które nie służyły ministrowi”

O możliwym odejściu informowała Interia we wtorek. Jak ustalili dziennikarze, zmiany miały wynikać z “wojny na górze” Mateusza Morawieckiego i Jacka Sasina, a także kwestii rodzinnych szefa kancelarii premiera. W czwartek doniesienia o złożeniu rezygnacji Michała Dworczyka ze stanowiska szefa kancelarii premiera potwierdził szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

 

ZOBACZ: Michał Dworczyk złoży dymisję. Potwierdził to Ryszard Terlecki

W piątek rano Marek Suski w programie “Graffiti” Polsat News został zapytany o możliwe odejście Michała Dworczyka i jego przyczyny. – Pojawiły się liczne sytuacje, które nie służyły ministrowi. Chodzi m.in. o włamania na skrzynkę pocztową, które dotknęły wielu z nas, w tym i mnie – mówił.  

anw/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment