imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Messi kontra jajko. Zaciekła walka o zwycięski post na Instagramie

000GIIZA56HUVWWS-C429.jpg


Internauci na całym świecie dwoją się i troją, żeby wypchnąć post Lionela Messiego na czołówkę. Do walki włączył się również satyryczny profil Make Life Harder, który nagłaśnia sprawę i apeluje o oddawanie głosów na jajko. O co w tym wszystkim chodzi?

Lionel Messi – napastnik Argentyny – po wygranej na tegorocznym Mundialu udostępnił na Instagramie post, na którym widać jak dzierży zwycięski puchar. Zdjęcie zdobyło miliony polubień, szybko zyskując zawrotną popularność.

Post tak szybko zebrał kolejne polubienia, że zbliżył się do granicy postu, który do tej pory miał miano najpopularniejszego na Instagramie. To jajko. Tak, jajko. Zdjęcie kurzego jaja na białym tle.

Dlaczego jajko jest najpopularniejszym postem na Instagramie? Był to również element “walki”. Kiedy zdjęcie Kylie Jenner zbliżało się do rekordu, przeciwnicy jej zwycięstwa postanowili wystawić do konkurencji zdjęcie jajka. Żart się udał, jajko wygrało.

Teraz jednak te same osoby, które wybijały jajko na pierwsze miejsce rankingu, odklikują swoje polubienia, żeby dać fory zdjęciu Messiego. Metoda już działa. Jeszcze kilka godzin temu polubienia dla jajka wynosiły 55,9 mln głosów, a dla Messiego 55,6 mln. Fani się nie poddali i walczyli. 

Teraz jednak Messi ma już ponad 57,7 mln polubień, a jajko 56,2. Source link

Leave a Comment