imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Memoriał Wagnera 2021: Polska – Norwegia. Transmisja i stream online

vyfp61n2z4rgj6e2rm2sz764bg1xk5qe.jpg


Reprezentacja Polski siatkarzy zmierzy się z Norwegią w meczu pierwszego dnia XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Reprezentacja Polski siatkarzy zmierzy się z Norwegią w meczu pierwszego dnia XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Turniej ku czci legendarnego trenera będzie ostatnim testem Biało-Czerwonych przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Transmisja i stream online meczu Polska – Norwegia o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra i na Ipla.tv.

Przed reprezentacją Polski siatkarzy najważniejsze mecze okresu przygotowawczego przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Biało-Czerwoni będą jedną z czterech reprezentacji, która zagra w tegorocznym Memoriale Wagnera. Siatkarska impreza z wielką tradycją rozpocznie się już w piątek 9 lipca.

Podopieczni trenera Vitala Heynena rozpoczną rywalizację od meczu z Norwegią. Nasi najbliżsi rywale są daleko od europejskiej czołówki, ale nie oznacza to braku doświadczenia na arenie międzynarodowej. W maju Norwegowie rywalizowali w grupie G eliminacji do mistrzostw Europy, gdzie zajęli czwarte miejsce przegrywając dwukrotnie z Portugalią i Białorusią. Równą grę nawiązali tylko z Węgrami najpierw ulegając Madziarom 1:3, a następnie wygrywając w rewanżu takim samym rezultatem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Znamy skład reprezentacji Polski siatkarek na ME U-16

Nie ma co ukrywać, że Polska będzie faworytem tej rywalizacji, co jednocześnie pozwoli trenerowi Heynenowi na rotacje składem. Selekcjoner reprezentacji wybrał już ostateczny skład na igrzyska w Tokio, ale wciąż próbuje nowych ustawień i chce przygotować Biało-Czerwonych na każdą ewentualność.

Jak reprezentacja Polski zaprezentuje się w meczu z Norwegami? Jaki skład desygnuje do gry Heynen? Przekonamy się już w piątek.

Transmisja i stream online meczu Polska – Norwegia o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra i na Ipla.tv.

PI, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment