imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Megaustawa 5G przegłosowana w Sejmie i w Senacie – broń zagłady coraz bliżej !!!

a5t-1200x630

Strona główna > Polska > Megaustawa 5G przegłosowana w Sejmie i w Senacie – broń zagłady coraz bliżej !!! Megaustawa 5G przegłosowana w Sejmie i w Senacie – broń zagłady coraz bliżej !!! Henryk Jezierski Polska 0

Megaustawa 5G, czyli skrótowa nazwa nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych trafiła do głosowania w Sejmie i Senacie. Skandalem okazało się jej przegłosowanie i brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony posłów i senatorów kwestią zagrożenia, jakie niesie sieć 5G dla milionów Polaków. O co dokładnie chodzi?

Megaustawa telekomunikacyjna

Nowelizacja ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw skrótowo została nazwana megaustawą.

Zdaniem Ministerstwa Cyfryzacji Polacy i polska gospodarka potrzebują zmian, więc jej głównym celem jest likwidacja barier administracyjno-prawnych, które mają ponad 10 lat i aktualnie wstrzymują rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej.

W nowelizacji ustawy przewidziano m.in. skrócenie czasu i uproszczenie przepisów związanych z budową Internetu szerokopasmowego.

sieć-5G.jpgsieć-5G.jpg
foto.123rf.com

Inwestorzy będą mogli skorzystać z wielu ulg i dofinansowań.

Megaustawa przewiduje m.in. obniżenie opłat z tytułu zajęcia pasa drogowego aż o 90%, powołanie tzw. Funduszu Szerokopasmowego z rocznym budżetem na ok. 140 ml zł oraz udostępnienie bieżącej infrastruktury technicznej na użytek operatorów sieci telekomunikacyjnych.

Co więcej, nowelizacja tejże ustawy popiera również zniesienie zakazów i ograniczeń, które dotyczą umieszczania nieliniowej infrastruktury telekomunikacyjnej na terenach uzdrowiskowych oraz w ściśle określonych przypadkach i po spełnieniu wyznaczonych wymogów – w parkach narodowych i rezerwatach przyrody.

Wspieranie sieci 5G

Tak naprawdę zmiany w przepisach służą rozwojowi sieci 5G w Polsce.

Premier Mateusz Morawiecki twierdzi, że sieć Internetu mobilnego w standardzie 5G będzie bardzo ważna „dla budowy innowacyjnych przemysłów, opartych o sztuczną inteligencję, o uczenie się maszyn, o Internet rzeczy”.

Uważa, że jej wprowadzenie jest niezbędnym krokiem dla rozwoju strategicznego Polski.

Tymczasem wiele do życzenia pozostawia bezpieczeństwo technologii 5G dla zdrowia istot żywych.

technologia-5G.jpgtechnologia-5G.jpg
foto.123rf.com

Obecne normy obowiązujących w Polsce dopuszczalnych poziomów promieniowania elektromagnetycznego są zbyt niskie, by skutecznie rozwijać sieć 5G, więc Ministerstwo Cyfryzacji projektując nowe przepisy, zaplanowało ich podniesienie.

Oczywiście rządowi przedstawiciele zapewniają, że i o bezpieczeństwie obywateli pomyślano, ponieważ megaustawa nakłada na operatorów telekomunikacyjnych nowe obowiązki w zakresie raportowania danych o poziomach pól elektromagnetycznych w środowisku.

Niemniej jednak samo podwyższenie norm poziomów promieniowania elektromagnetycznego jest kpiną ze świadomości Polaków.

Przegłosowana w Sejmie i Senacie

4 lipca 2019 roku megaustawa 5G została przegłosowana na posiedzeniu Sejmu RP.

Za jej przyjęciem głosowali prawie wszyscy posłowie.

Za jej odrzuceniem głosowało zaledwie 21 spośród 422 posłów.

Następnie 9 lipca 2019 roku nowelizacja ustawy trafiła do Senatu RP, gdzie została poddana weryfikacji Komisji Infrastruktury i Komisji Samorządu Terytorialnego.

sejm-rp.jpgsejm-rp.jpg
foto.123rf.com

Tutaj również dokonano haniebnego czynu.

Senatorowie nie byli zainteresowani wprowadzaniem poprawek, sami nie wiedzieli nic i nie rozumieli tematyki promieniowania elektromagnetycznego, więc w ślepo przyjęli zapis megaustawy o 5G.

W ten oto sposób posłowie i senatorowie otwarcie naruszyli m.in. Konstytucję RP i Powszechną Deklarację Praw Człowieka.

Skandalicznie pozwolono sobie na ingerencję w wolność zdrowia milionów Polaków.

Wybrano zniewolenie ludzkiej populacji i wsparcie finansowe wielkich korporacji zamiast dobra obywateli.

Bez najmniejszych oporów przyjęto broń masowej zagłady, czym poczyniono wielki krok w kierunku ludobójstwa.

Jest jeszcze dużo do zrobienia!

Co prawda na poziomie parlamentarnym nikt nic nie zrobił sobie z zagrożeń sieci 5G, ale nie oznacza to, że można ten temat zakończyć.

Jest jeszcze wiele do zrobienia na poziomie informacyjnym w kwestii szerzenia świadomości o zagrożeniach 5G wśród społeczeństwa.

5G-świadomość.jpg5G-świadomość.jpg
foto.123rf.com

Potem pozostaje jeszcze m.in. kwestia weta prezydenckiego, Trybunały Konstytucyjnego, może też Trybunału Stanu.

Koalicja na rzecz Polski Wolnej domaga się natychmiastowego moratorium na 5G i zyskuje coraz większe wsparcie publiczne.

Jeśli chcesz poprzeć tę inicjatywę, możesz TUTAJ podpisać petycję o moratorium na 5G i redukcję ekspozycji ludności na pola elektromagnetyczne.

Jako wolny człowiek nie musisz się godzić na to, czego chce władza.

Pamiętaj – RAZEM – możemy WIĘCEJ.

Dlatego – informuj, dziel się wiadomościami z innymi, udostępniaj posty i artykuły, dyskutuj – jednym słowem WALCZ – o dobro swoje i swoich bliskich.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=huRF-SD5hnI?feature=oembed&w=640&h=480]

⇒ Czytaj także: 20 FAKTÓW DOTYCZĄCYCH 5G, O KTÓRYCH KAŻDY MUSI WIEDZIEĆ!

Za: https://www.odkrywamyzakryte.com/megaustawa-5g/

28.09.2019

Henryk Jezierski

inż. Henryk Jezierski
Wydawca, Redaktor Naczelny
MOTO.media.pl (http://moto.media.pl/)

III RPludobójstwo za pomocą 5 Gtechnologie 5 G
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment