imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

MEDIA PRZYŁAPANE NA KŁAMSTWIE o koronawirusie! TVN24

Strona główna > Polska > MEDIA PRZYŁAPANE NA KŁAMSTWIE o koronawirusie! TVN24 MEDIA PRZYŁAPANE NA KŁAMSTWIE o koronawirusie! TVN24 Olga Ka22 marca, 202022 marca, 2020 Polska 0

„Ludzie którzy umarli mieli w sobie koronawirusa i to jest wszystko bo my nie znamy mechanizmu w jaki on miałby wykończyć tą konkretnie osobę. My nie badamy każdego pod tym kątem czy koronawirus to spowodował czy słaby układ immunologiczny, czy cokolwiek innego to spowodowało, to jest tylko korelacja i te liczby nie pokazują nic. Ja na prawdę jestem przerażona, ludzie patrzą na te wykresy i mówią: O Jezu coraz więcej chorych!

To nic nie znaczy moi drodzy, metodologia robienia badań, to są podstawowe rzeczy… Co więcej oni sugerują, że więcej przeprowadzonych testów sugeruje, że jest więcej zaraźliwości, co jest kompletną bzdurą. Gdybyśmy mieli prowadzone te testy od dawna to teraz moglibyśmy powiedzieć, że teraz jest epidemia i jest zaraza ale my tego nie wiemy. Ludzie mogli mieć tego wirusa już miesiąc, dwa, trzy, cztery temu, my tego po prostu nie dostawaliśmy. Więc nie można czegoś takiego mówić, to jest kłamstwo…”

Zobaczcie sami materiał video i przekonajcie się na własne oczy jak polskojęzyczne oraz zachodnie media kłamią manipulując liczbami i wykresami, celowo straszą widzów przedstawiając apokaliptyczny obraz, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PWS8OOrVXWc?feature=oembed&w=640&h=360]

Olga Ka kłamstwakoronawirusmediaTVN24
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment