imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Mateusz Bieniek na celowniku Jastrzębskiego Węgla

8517anu5xtw3m1udwem7bzsharh4fz2q.jpg


Mateusz Bieniek może zmienić klub wewnątrz PlusLigi. Jak ustalił Polsat Sport, nazwisko środkowego znajduje się na liście życzeń szefów Jastrzębskiego Węgla.

Osoby odpowiedzialne za transfery w ekipie Jastrzębskiego Węgla przed nowym sezonem planują wzmocnić pozycję środkowego w czołowej drużynie PlusLigi. Wcześniej Przegląd Sportowy informował, że na ich celowniku znaleźli się między innymi Norbert Huber z Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Karol Urbanowicz z Trefla Gdańsk. Polsat Sport ustalił, że JW zainteresowany jest kolejnym reprezentantem Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Partnerki siatkarzy PGE Skry Bełchatów (ZDJĘCIA)

 

Na liście życzeń Jastrzębskiego Węgla ma się również znajdować Bieniek. 28-latek jest siatkarzem PGE Skry Bełchatów, jednak tylko na zasadzie wypożyczenia do końca rozgrywek z włoskiego Cucine Lube Civitanova. Wcześniej grał w innych zespołach PlusLigi – Effector Kielce oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

Przesądzone jest odejście innego środkowego Skry – Karola Kłosa. Doświadczony środkowy od przyszłego sezonu będzie bronił barw Asseco Resovii Rzeszów. Gdyby z klubu odszedł również Bieniek, bez wątpienia mówilibyśmy o sporej rewolucji w bełchatowskim klubie zarówno na pozycji środkowego, jak i ogólnie w całej kadrze. Z zespołem ma się też pożegnać między innymi Aleksandar Atanasijević, podstawowy atakujący PGE Skry.

 

BS, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment