imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Mary Wagner – przesłanie do Polaków

a-155

Strona główna &gt Polska &gt Mary Wagner – przesłanie do Polaków Mary Wagner – przesłanie do Polaków a303 Polska 0

Mary Wagner – obrońca życia nienarodzonych w Kanadzie.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qHpQZ_owcbY?feature=oembed&w=640&h=360]

W Kanadzie obowiązuje szczególnie restrykcyjne prawo dotyczące osoby ludzkiej. Za człowieka uznaje się osobę dopiero po jej narodzeniu. Dziecko przed narodzeniem nie ma żadnych praw. Mary Wagner protestuje przeciw takiemu prawu pozwalającemu zniszczyć życie ludzkie w dowolnym miesiącu ciąży. Jej protest polega na wchodzeniu do klinik aborcyjnych w Toronto i rozdawaniu w poczekalni biało-czerwonych róż oczekującym kobietom oraz próbom rozmowy z nimi o możliwości adopcji dziecka aby uratować jego życie. Spotyka się to z gwałtowną i wrogą reakcją personelu, próbami wyrzucenia jej z obiektu oraz wzywaniem policji. Mary zostaje wówczas aresztowana. Szacuje się, że w Kanadzie w wyniku ustanowienia takiego prawa nie pozwala się urodzić ok. 100 000 dzieci rocznie.

Mary Wagner (ur. 1974), jest kanadyjską działaczka pro-life, była wielokrotnie aresztowana za swoją działalność polegającą na cichej modlitwie w klinikach aborcyjnych i wręczaniu kobietom czekającym na zabieg przerwania ciąży róż i informacji o tym, gdzie mogą uzyskać pomoc, gdyby zdecydowały się zachować swoje dziecko.

Za: https://www.janchrzciciel.eu/?page_id=11532

0udostępnień FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail cache / 29 Mar 2019 18:49:03a303

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment