imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Marta Kubacka pokazała zdjęcie blizny po operacji. Podziękowała za wsparcie

kn5so62uttrergphs59v6vpeku3dhjo6.png


“Z całego serca chcę podziękować mojemu kochanemu mężowi, który poświecił całą końcówkę sezonu, aby być ze mną i wspierać mnie w walce z chorobą, kosztem swojej walki o najlepsze miejsce w PŚ. Pamiętaj kochanie, że jeszcze wiele przed Tobą.” – napisała Marta Kubacka na Instagramie. Pierwszy raz zabrała głos w sprawie stanu swojego zdrowia.

“Blizny, blizny jedne z nielicznych, które mam na swoim ciele. Prawda jest taka, gdyby nie one, mnie na tym świecie już by nie było…” – napisała żona Dawida Kubackuiego w niedzielę na Instagramie. To pierwszy jej komentarz odnoszący się do stanu zdrowia, po tym jak trafiła do szpitala walcząc o życie. 

 

ZOBACZ: Nowe informacje o stanie zdrowia skatowanego ośmiolatka z Częstochowy. “Liczę na cud”

 

Wzruszające słowa i podziękowania skierowane zarówno do najbliższych, jak i lekarzy oraz ludzi ją wspierających w tym trudnym czasie zilustowała zdjęciem blizny, jaka została jej po ostatniej operacji.  

 

“A teraz zaczynam życie od nowa i skupiam się wyłącznie na przyszłości.” – poddsumowała. 

 

 

Dawid Kubacki w połowie kwietnia poinformował, że jego żona po tygodniach walki o życie wróciła do domu ze szpitala. Podziękował za wsparcie, “modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy”, podkreślając, że przed nimi jeszcze wyczerpująca rehabilitacja. 

Dawid Kubacki: Żona miała sparaliżowaną całą jedną stronę ciała

Dawid Kubacki w rozmowie z reporterką “Wydarzeń” Moniką Zalewską zabrał głos na temat pobytu żony w szpitalu.- Przy wybudzaniu okazywało się, że ma sparaliżowaną całą jedną stronę ciała – opisał. Mistrz świata w skokach narciarskich przyznał, że choć jego partnerka opuściła już placówkę, cały czas potrzebuje profesjonalnej rehabilitacji. – To co się działo, zostawi swój ślad – podkreślił.

 

ZOBACZ: Zamość: Francuska rodzina utknęła w środku lasu. Na ratunek przybyła policja

Dawid Kubacki wycofał się z ostatnich konkursów pucharu świata w skokach narciarskich ze względu na stan zdrowia swojej żony Marty. W piątek skoczek poinformował w mediach społecznościowych, że jego partnerka opuściła szpital.

 

– Troszkę nas w domu nie było, ale na szczęście mamy teraz spokojniejszy weekend, więc jest czas, żeby wszystko ogarnąć, odnaleźć się w domu, wrócić do właściwego rytmu – powiedział olimpijczyk w rozmowie z reporterką “Wydarzeń” Moniką Zalewską. 

 

 

sgo/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment